2726
عنوان

از مدرسه پسرم منو خواستن . خیلی استرس گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1260 بازدید | 79 پست

حرف بقیه برات مهم نباشه از معلمش یه نامه بگیر ببرش مرکز اختلالات یادگیری دوماه نشده میرسه به بچه های دیگه

اینم بگم اختلالات یادگیری ب معنی کم بودن آی کیو نیست چ یسا بچه های دارای اختلالات ای کیو بالاتری داشته باشت  ولی بچه های منحصر ب فرد و خاصی اند.

من خودم معلم دومم حرفایی ک زدم بهشون عمل کن پشیمون نمیشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه بگن بچتون بی تربیت بی ادب من واقعاااااا ناراحت میشم به شخصیتم برمیخوره 

امااگردرس بچه ام بگن فقط سعی میکنم کمکش کنم بهتربشه 

اخلاقی اگرخوب ناراحت نکن خودت 

درسشم هم کارکنی خوب میشه

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2728

عزیزم مشکلی پیش نیومده اصلان ؛ این حجم استرس و گریه رو نمیفهمم انیشتن و از مدرسه بخاطر کند ذهنی اخراج کردن مادرش بهش گفت چون تو انقدر باهوش بودی مدرسه ظرفیتت و نداشت گفتن ببرین یه مدرسه بهتر ، هیچی نشده چرا وا دادی این برای بچتون خیلی بدتره 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

استارتر نظر خودتم بگو😓

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

مدیرشون گفت شما رو خواستیم که فردا گله نکنید اگه ما میدونستیم تلاش می کردیم 

آخه من اینهمه به بچه هام میرسم و درساش رو باهاش کار می کنم . تا به حال هم هیچوقت لحن طلبکارانه از مدرسه نداشتم . همیشه هم اگه چیزی می گفتن . من غیر از چشم چیزی نمی گفتم 

الان هم احساس می کنم خیلی ناامید شدم و احساس می کنم به درد هیچی نمی خورم 

حرف بقیه برات مهم نباشه از معلمش یه نامه بگیر ببرش مرکز اختلالات یادگیری دوماه نشده میرسه به بچه های ...

شمادرستون کجاست معلم پسرم هردوهفته یک درس جدید میدن اروم پیش میرن 

خداخیرش بده 

چی بگم از ظهر فقط گریه . سر درد . اینهمه زحمت می کشم پدرش میگه تو بلد نیستی یادش بدی 

ببین همسرم من میگن باید بزاری خودش به نتیجه برسه اینقدرسوال بخونه تاذهنش بازبشه

هردرسی مشکل داره به معلمش یاداشت بدید اون کارکنن باهاش

غذاهای سرد اصلا ندید بهش 

ببین چی حافظه تقویت میکنه بدید بخوره 

چه ورزش وبازی باعث میشه یادگیری اشون بهتربشه و...

چی بگم از ظهر فقط گریه . سر درد . اینهمه زحمت می کشم پدرش میگه تو بلد نیستی یادش بدی 

مدرسه غیر انتفاعی میره??

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2706