2726

جدای از استرس ، نمی دونم چی می خوان بگن و من چی بگم 

ظهر رفتم دنبال پسرم ، معاون مدرسه گفت فردا بیایید مدرسه ، به خاطر درس پسرتون که ضعیفه صحبت کنیم . رفتم داخل دفتر گفتم خب الان بفرمائید مشکل چیه ؟

گفتن نه باید معلمش هم فردا باشه با شما صحبت داره 

جالبه از اول سال تقریبا ده روز یه بار میرفتم مدرسه و اینطور نبوده که پنهان باشم . هر سری هم معلمش منو میدید می گفت ضعیفه . منم می گفتم باهاش کار می کنم و میرسونمش 

واقعا هم پسرم داره پیشرفت می کنه ، چون حتی معلمش هم گفت که پیشرفت کرده ولی هنوز جا داره که به خیلی خوب برسه 

ولی از ظهر خیلی گریه کردم چون دوست نداشتم شخصیتم زیر سوال بره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شخصیتت زیر سوال نرفته

با اعتماد به نفس برو ببین حرف حسابشون چیه

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

چیکار به شخصیتت داره عزیزم خوب در مورد درس بچته اشکال نداره

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

وقتی بچه درسش ضعیف باشه والدین رو متهم میکنن...نمیدونم چرا؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

اصلنم شخصیتت زیر سوال نرفته 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.

ربطی ب شخصیتت نداره عزیزم. قراره شما بری صحبت کنیی تا مشکلی که وجود داره حل بشه

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2706