1507
1521

جدای از استرس ، نمی دونم چی می خوان بگن و من چی بگم 

ظهر رفتم دنبال پسرم ، معاون مدرسه گفت فردا بیایید مدرسه ، به خاطر درس پسرتون که ضعیفه صحبت کنیم . رفتم داخل دفتر گفتم خب الان بفرمائید مشکل چیه ؟

گفتن نه باید معلمش هم فردا باشه با شما صحبت داره 

جالبه از اول سال تقریبا ده روز یه بار میرفتم مدرسه و اینطور نبوده که پنهان باشم . هر سری هم معلمش منو میدید می گفت ضعیفه . منم می گفتم باهاش کار می کنم و میرسونمش 

واقعا هم پسرم داره پیشرفت می کنه ، چون حتی معلمش هم گفت که پیشرفت کرده ولی هنوز جا داره که به خیلی خوب برسه 

ولی از ظهر خیلی گریه کردم چون دوست نداشتم شخصیتم زیر سوال بره

ترس چیه

والا به من میگفتن درس پسرت ضعیفه میگفتم شما بلد نیستید یاد بدید چرا تو خونه یادم میدم یاد میگیره

وقتی میگم تاج سرمی 👑👑                                                                                                                        بفهم شاه کیه 

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

کلاس چندم

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
1473

چیکار به شخصیتت داره عزیزم خوب در مورد درس بچته اشکال نداره

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
1485

ربطی ب شخصیتت نداره عزیزم. قراره شما بری صحبت کنیی تا مشکلی که وجود داره حل بشه

چه بگویم نگفته هم پیداست.... غم این دل مگر یکی و دوتاست....به همم ریخته ست گیسویی .... به همم ریخته ست مدتهاست.....  
1396

حرف بقیه برات مهم نباشه از معلمش یه نامه بگیر ببرش مرکز اختلالات یادگیری دوماه نشده میرسه به بچه های دیگه

اینم بگم اختلالات یادگیری ب معنی کم بودن آی کیو نیست چ یسا بچه های دارای اختلالات ای کیو بالاتری داشته باشت  ولی بچه های منحصر ب فرد و خاصی اند.

من خودم معلم دومم حرفایی ک زدم بهشون عمل کن پشیمون نمیشی

اینکه بگن بچتون بی تربیت بی ادب من واقعاااااا ناراحت میشم به شخصیتم برمیخوره 

امااگردرس بچه ام بگن فقط سعی میکنم کمکش کنم بهتربشه 

اخلاقی اگرخوب ناراحت نکن خودت 

درسشم هم کارکنی خوب میشه

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج

عزیزم مشکلی پیش نیومده اصلان ؛ این حجم استرس و گریه رو نمیفهمم انیشتن و از مدرسه بخاطر کند ذهنی اخراج کردن مادرش بهش گفت چون تو انقدر باهوش بودی مدرسه ظرفیتت و نداشت گفتن ببرین یه مدرسه بهتر ، هیچی نشده چرا وا دادی این برای بچتون خیلی بدتره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا یه بار دیگه تو زندگیم معجزه کرد میشه دعا کنین سالم بیاد بغل منو باباش ۸ ساله چشم به راه شیم💞
1514