2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
به نظر خودتون یه مرد وسط مسائل بارداری و خواهر شوهر مادر شوهری چه کاری میتونه داشته باشه  ؟

اینا مردنما و الا هر مرد واقعی بیاد اینجا زرتی سکته میکنه اینقد ما زنا تاپیکای جورواجور میزنیم ،😁 اصن به اونا چه نی نی سایته خودمونه 🤗😘

خدایا به حق بزرگواری و بخشش خودت درهای رحمت رو به روی ما بندگان خطاکارت باز کن که جز تو پناهی نداریم .
به نظر خودتون یه مرد وسط مسائل بارداری و خواهر شوهر مادر شوهری چه کاری میتونه داشته باشه  ؟

من چیکار به همچین تاپیک هایی دارم. من فقط اومدم اینجا که مشکل پوست و مو رو بگم ببینم کسی میتونه کمکم کنه یا نه

من چیکار به همچین تاپیک هایی دارم. من فقط اومدم اینجا که مشکل پوست و مو رو بگم ببینم کسی میتونه کمکم ...

برووووووووو  ما خودمون لوله بخاری درست میکنیم به نرخ پکیج میفروشیم ، ای پوست... ای موووووو.... 😁😱😂🤣🤣🤣🤣🤣

خدایا به حق بزرگواری و بخشش خودت درهای رحمت رو به روی ما بندگان خطاکارت باز کن که جز تو پناهی نداریم .
2714
توی کلینیک مطرح کنید 

باشه خانوم.  سایت واسه خودتون اشتباه کردم اومدم شرمنده.

رفتم تاثیری نداشت اینجا اخرین جایی بود که میخواستم از تجربه دیگران استفاده کنم. شرمنده که تو سایتتون اومدم😑

باشه خانوم.  سایت واسه خودتون اشتباه کردم اومدم شرمنده. رفتم تاثیری نداشت اینجا اخرین جایی بود ...

چه خبره ؟ میگم اونجا مطرح کن که متخصص جوابتو بده 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
باشه خانوم.  سایت واسه خودتون اشتباه کردم اومدم شرمنده. رفتم تاثیری نداشت اینجا اخرین جایی بود ...

اخی دلمو کباب کردی ، حالا مشکلتو بگو جانم ، مشکلت چیه؟ من کنجکاو شدم

تازه ۷ ساعته عضو شدی ....معلومه اینقدر زود جواب نمیدن

خود اینجا یه بخش داره اسمش کلینیکه والا من فکر کردم که میگین برو دکتر تا جواب بگیری گفتم رفتم جواب نگرفتم😂

حالا اینا که جواب میدن خوب هستن و میتونن کمکم کنن؟

2706