2726
لطفا تاپیک نزنین شاید یکی عضو نباشه دلش بخواد شاید یکی تاپیکاش تموم شده باشه 

بترکی😂😂😂😂

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون داستان که دل دیگرانو لطفا  نسوزونین  یه چیز دیگه ست مثلا میشه اینطوری گفت وقتی طرف میگه بچه دارنمیشم نگین خداروشکر من چهارتا دارم تا نهمی برنامه داریم وقتی میگه خونه ندارم نگین شکر خدا پدرشوهرم به ما واحد داده وقتی میگه سقط کردم چون بیمارم نگین منم بیمار بودم اما دوقلو اوردم وقتی طرف میگم حالم بده نگین لابد دیوونه ای بعدم چندتا استیکر خنده بذارین وقتی میگه امشب خودمو میکشم نگین زود باش قرص برنج بخور. وقتی میگه مادرم خوب نیست پدرم بد رفتاره نگین قربون بابا م بهترین بابای دنیاست وقتی میگه این ماه کلا پونصد تومن دارم نگین پونصد که هزینه میکاپ و ماساژ و رستوران ایتالیایی  منه خیلیا اینطورین اما دهنشونو جای مناسب باز میکنن نه زیر پست یک نفر که دلش خونه  😐😐😐😐

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2728
لطفا تاپیک نزنین شاید یکی عضو نباشه دلش بخواد شاید یکی تاپیکاش تموم شده باشه 

افرییین اینا ک میان تو گوگل تاپیکاا رو میبینن شاید دلشون خواست تاپیک بزنن اونوقت جواب خدا رو چی بدیم ما

اون داستان که دل دیگرانو لطفا  نسوزونین  یه چیز دیگه ست مثلا میشه اینطوری گفت وقتی طرف میگ ...

من برعکسشم اینجا دیدم😑

باورت میشه تو تاپیکای خوشی میرن از حسرتا و ناخوشیاشون میگن؟😐

خو ادم از عذاب وجدان میترکه که😬

کلا اینجا برعکسه همه چی😅

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
مردم متوجه شدن شما متوجه نشدی کامنتا رو بخون تا متوجه شی

شما حوصله توضیح نداری بعدش توضیح دادی اولش همرو گیج کردی

اگه قرار نبود انجامش بدی اصلا خدا اونو سر راهت قرار نمیداد💪💪💪
2706