2733
2734
عنوان

امروز مادر شوهرم نفرينمون كرد

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اينكه انشاالله خدا دوتا پسر بمن بده مث شوهرم!تازه هنوز نفرين اصليو نكرده گفت بش بگو اگر اذيتم كرد نف ...

خب مگه چش شوهرت که نمیخوای دوتاپسرات مث اون نشن

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 
چرا ديگه گفت خدا دوتا پسر بهت بده،كلا دهنشون ب نفرين خوب ميچرخه 

خدا به هر کی دوتا پسر بده د اثر نفرینه یعنی خیلی بده آدم دوتا پسر داشته باشه

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
2731
نه بخدا مث كل فقط غر سر غذا نپختن مادرش ميزنه ولي اقد دلسوزه اقد خوبه  

خوب بگو نزنه تو خودت مادر ميشي ميفهمي چقد براش سنگين ي بچه رو بزرگ كني بعد بياد سرت غر بزنه درسته ازم سنش بالا ميره از همه چي دلگير ميشه ولي چاره چيه ي گوش در ي گوش دروازه

لطف مکرر حق مسلم میاره

شوهرمم همينو گفت گفت منو تو انقد خوبيم ك مامانم هرجور دوس داره رفتار ميكنه مامانشم خيلي خوبه ولي توقعم داره در برابر خوبيش منم احترامشو نگه ميدارم غر پسرشم تربيت خودشه والا ما به عروسمون بد و بيراه بگيم راجع ب داداشم خيلي ريلكس ميگه خودتون تربيت كردين 

یادم میاد همسایمون سوارش فوت شد 

بعدش دخترا ازدواج کردن دوتا و پسرا هم زن گرفتن 

عروس دومی باهاشون تو یه حیاط بودش 

ولی جدا ...مادر شوهره هم که سرش ب کار خودش بود 

کار ب کار عروس نداشت 

۴ سال گذشت ...خونشون ۲۰۰متر ویلایی بود ..سه تا اتاق و و یه حال پذیرایی بزرگ داشت ..البته ازین قدیمیا که اتاقا هر کدوم یه در جدا داشتن و تو حیاط باز میشدن 

یه روز مادر شوهر رفته بود سر کار تو رستوران ..وقتی ۴ بعد ظهر برگشته بود .دید پسرش و عروسش دیوار کشیدن وسط خونه نصفش کردن .وسایلای مادر شوهره هم اوردن گذاشته بودن تو اون قسمتی که مال خودش بود...گذاشته بودن تو خاک گج ...مادر شوهره وقتی اومد اشک از چشاش میبارید آه کشید .گفت من که هنوز نمردم که سهمتو جدا کردی ..

همون آه زندگی پسرش رو فرستاد رو هوا 

طلاق گرفتن .زندگی پسره از هم پاشید ۳ ساله😔

2738
خوب بگو نزنه تو خودت مادر ميشي ميفهمي چقد براش سنگين ي بچه رو بزرگ كني بعد بياد سرت غر بزنه درسته از ...

بخدا بش انقد ميگم انقد نرمش ميكنم ولي مامانش فرق شوخيو جديو متوجه نميشه يكم دير ميگيره متوجه نميشه زود ميزنه ب گريه و قهر 

هر جور ب قضيه نگاه ميكنم اعصاب خوردي نداره ك 😑 مادرشوهر من از رو ندونستن ي حرفتيي ميزنه يعني بشنويي روشم نگاه نميكني ولي من هميشه هصاي دستشم اگه دختراش نباشن چون دختراش ب شدت ببخشيد كون كشاد و بي چشم و روئند

بخدا بش انقد ميگم انقد نرمش ميكنم ولي مامانش فرق شوخيو جديو متوجه نميشه يكم دير ميگيره متوجه نميشه ز ...

حساسه حسااااااس باهاش شوخي نكنيد 

اين قسمت مادرشوهر حساس(چرا همش عروسا حساس باشن 😂😂😂)

یادم میاد همسایمون سوارش فوت شد  بعدش دخترا ازدواج کردن دوتا و پسرا هم زن گرفتن  عروس دو ...

والا چي بگم منم از همين چيزا ميترسم،من از ماهيت كلمه ي نفرين ميترسم بعدم منكه بدجنسي نكردم بمن چه چرا زندگي منو بايد بگيره بدم مياد از ادمايي ك فوري دهتشون ب نفرينه بخدا هيچ مادري ب اندازه مادر من غر نميشنوه ولي همش ب شوخيو خندس

2706