1507
1482
عنوان

امروز مادر شوهرم نفرينمون كرد

551 بازدید | 32 پست

خيلي ازش بدم اومد ميدونم ته دلش هيچي نيست سر غر غراي شوهرم كلي جلو من گريه كرد ك انشاالله خدا به خودتونم پسر بده بغهميد من چي كشيدم از ظهر اسيد معدم تو گلومه والا داداش من يه ادم بي مسئوليته نسبت ب خانواده مامانم هيچوقت تاحالا لب ب شكايت وا نكرده اونوقت شوهر منكه مث اسب دنبال كاراشونه مامانش اينجور ميگه،چجور اولاد خودشونو نفرين ميكنن اونم اينجوري!دلم نميخواد پامو خونشون بزارم من از تشنج بيزارم مامانشم كلا تو فاز تشنج و ناراحتيه اه 

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

1484
نفرینش چی بود؟؟

اينكه انشاالله خدا دوتا پسر بمن بده مث شوهرم!تازه هنوز نفرين اصليو نكرده گفت بش بگو اگر اذيتم كرد نفرينش ميكنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
اينكه انشاالله خدا دوتا پسر بمن بده مث شوهرم!تازه هنوز نفرين اصليو نكرده گفت بش بگو اگر اذيتم كرد نف ...

عزیزم اینکه نفرین نیست خدایی. خب مگه شوهرت بده که اینکه خدا بهت پسری مثل خودش بده نفرین باشه!!!

1396
عزیزم اینکه نفرین نیست خدایی. خب مگه شوهرت بده که اینکه خدا بهت پسری مثل خودش بده نفرین باشه!!!

نه بخدا مث كل فقط غر سر غذا نپختن مادرش ميزنه ولي اقد دلسوزه اقد خوبه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اينكه انشاالله خدا دوتا پسر بمن بده مث شوهرم!تازه هنوز نفرين اصليو نكرده گفت بش بگو اگر اذيتم كرد نف ...

خب مگه چش شوهرت که نمیخوای دوتاپسرات مث اون نشن

برای عاقل شدنم صلوات😊
چرا ديگه گفت خدا دوتا پسر بهت بده،كلا دهنشون ب نفرين خوب ميچرخه 

خدا به هر کی دوتا پسر بده د اثر نفرینه یعنی خیلی بده آدم دوتا پسر داشته باشه

برا خوب شدن بیماریم صلوات بفرستین ...خیلی اذیت میشم 😔😔
نه بخدا مث كل فقط غر سر غذا نپختن مادرش ميزنه ولي اقد دلسوزه اقد خوبه  

خوب بگو نزنه تو خودت مادر ميشي ميفهمي چقد براش سنگين ي بچه رو بزرگ كني بعد بياد سرت غر بزنه درسته ازم سنش بالا ميره از همه چي دلگير ميشه ولي چاره چيه ي گوش در ي گوش دروازه

1508