2726
عنوان

کار دندونم تموم شد😍+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1228 بازدید | 98 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واحدی ۱۱۰۰ دندانپزشک اشناس یکمشو چک دادم ..

هزینه کلش ۳۰ اینا در میاد ..

بله پایینم انجام دادم 

بله یکم انحراف داره خودمم حس کردم درست میگین 

میخوام برم بهش بگم..

امضام نیومد:|👐
دوباره میذاری؟ منم آذرماه وقت دارم خیلی استرس دارم البته من کامپوزیتم

کامپوزیت با لمینت چه فرقی داره؟؟؟

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
2728
واحدی ۱۱۰۰ دندانپزشک اشناس یکمشو چک دادم .. هزینه کلش ۳۰ اینا در میاد .. بله پایینم انجام دادم&nbs ...

دندون نیش سمت راستت بزرگتر و جلوتره .شاید یکم میتونست کوچکترش کنه وگرنه باید ارتودنسی کنی

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
واحدی ۱۱۰۰ دندانپزشک اشناس یکمشو چک دادم .. هزینه کلش ۳۰ اینا در میاد .. بله پایینم انجام دادم&nbs ...

انگار با خط لب بالا نمیخونه دو دندون پایین

💚به حکمتش دل بسپار...💚
کامپوزیت با لمینت چه فرقی داره؟؟؟

کامپوزیت ونیر دندون تراش نمیخوره، لمینت خیلی تراش میخوره ظاهرا. ولی خوب ماندگاری لمینت خیلی بیشتر از  کامپوزیته و تغییر رنگ نمیده اصلا، ولی کامپوزیت نیاز به ترمیم داره هر دو سال. کامپوزیت ارزون‌تر هم هست البته

نه منم همين نظرى دارم انگار يكم كجه

خوب دیگ حالا ی چیزی دیدین تا صبح تکرار کنین ی بار گفتین بسه دیگ حتما باید بنده خدا رو ضایع کنین😏😏

خدایا خودت مواظب  دوتا گل پسرم باش
2706