1600
1609
عنوان

کار دندونم تموم شد😍+عکس

1213 بازدید | 99 پست

لمینت انجام دادم ..فقط من عکسو پاک میکنم😞لایک کنین که متوجه شم دیدین شرمنده..خواهشا نیاین بگین لبو  دندون  و که پاک نمیکنن  ...من دوست ندارم❤زودی میزارم..

دوست دارمش مثل دانه‌ای که نور را مثل مزرعی که باد را مثل زورقی که موج‌ را یا پرنده‌ای که اوج را دوست دارمش ... 

لبو دندون که پاک نمیکنن 😂😂

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

لبو دندون که پاک نمیکنن

ولی مبارکه

شازده ننت درخواست دوستی نده چون اعصاب ندارم آبرو برات نمیزارم😂  😂😂😂😂😂درضمن اونایی که میگن پروفایلت خیلی با حاله بهشون میگم قابلتون رو نداره😍😍 نه شوخی کردم کپی نکنین😂😂😂😂
8
اون یکی بزرگتر نی؟ 

منم همین نظرو دارم

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏
1403

عالیه

چقدر هزینه کردی؟

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
1578