1464
1411
@اب_نبات_چوبی    عزیزم اگه جوابی برای من داشتی اینجا بزارممنون

عزیزم من نتونسم پست اخرتو ک جواب دادی بخونم اگ میشه ی بار دیگ بذارش

دوستای مهربونم 😍 برای رسیدن ب هدفم و آرزوم یه صلوات بفرسید 💋💖

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

عزیزم من نتونسم پست اخرتو ک جواب دادی بخونم اگ میشه ی بار دیگ بذارش

گفتم اره همه کاراشونوتقصیردیگران میندازن

شوهرم کلاباباییی

ازدوم راهنماییم باعموش رفتن راه دورواسه کارخونه نبوده

ولی زیادبادل خوشی بامامانش رفتارنمیکنه

میدونی مامانش ازین دلسوزایی هست که ازدشمن بدتره

حتی بابای منم دوست داره

برایتان اینگونه آرزومیکنم؛آن زمان که درمحشرخدابگویدکه چه داشتی؟حسینسربلندکندوبگوید حساب شد!مهمانمن است....
1473
گفتم اره همه کاراشونوتقصیردیگران میندازن شوهرم کلاباباییی ازدوم راهنماییم باعموش رفتن راه دورواسه ...

عزیزم اینا بیشتر برمیگرده ب گذشته 

ازت پرسیدم روابطش با مادرش چجوریه چون اگ تو بچگیشون مثلا بابت کار اشتباهی ک کردن خیلی سرزنش میشدن الان دیگ شده عادت ک زیر بارع کار اشتباهشون نرن 

حالا وقتی شما ب همسرت یا مادر همسرت میگی ک اشتباه از خودتون یوده چی میگن؟ 

عزیزم اینا بیشتر برمیگرده ب گذشته  ازت پرسیدم روابطش با مادرش چجوریه چون اگ تو بچگیشون مثلا با ...

به مادرش چیزی نمیتونم بگم 

ولی به شوهرم میگم خیلی عصبی میشم اونم سکوت میکنه

ولی درموردمادرش که میگم میگه اونوول کن یه چیزگفته 

تحویلش نگیر

برایتان اینگونه آرزومیکنم؛آن زمان که درمحشرخدابگویدکه چه داشتی؟حسینسربلندکندوبگوید حساب شد!مهمانمن است....

اینک تو سن نوجوانی از مادرشم جدا شده خیلی بد بوده حداقل تا 18 سالگی لازمه با خانواده باشه و تامین بشع 

وگرنه دچار خلا میشع 

رفتار عموش باهاش چطور بوده؟ باهم خوب هستن یا ن؟ 

به مادرش چیزی نمیتونم بگم  ولی به شوهرم میگم خیلی عصبی میشم اونم سکوت میکنه ولی درموردمادرش ک ...

با عصبانیت لازم نیست بگی 

تو زندگی خودتونم اینجور هست ک مثلا همه چیو گردن شما بندازه یا فقط بیرون از خونه و خانواده اینجوره؟ 

با عصبانیت لازم نیست بگی  تو زندگی خودتونم اینجور هست ک مثلا همه چیو گردن شما بندازه یا فقط بی ...

بله خیلی

چندروزپیشامیخاس ازماشین پباده شم بعدشوخی ماشینوحرکت دادیهوهم ترمززد لاستیک ماشین رفت روپام دردم گرفت 

بعدش که بهش گفتم گفت مگه مردی زودخودتوجمع وجورکنی😶

البته الان خیلی بهترشده خیلی

1485
اینک تو سن نوجوانی از مادرشم جدا شده خیلی بد بوده حداقل تا 18 سالگی لازمه با خانواده باشه و تامین بش ...

من نمیدونم رفتارعموشو 

ولی مشخصه خیلی باتحقیربزرگ شده باباش فحشش میدادتاشب عروسیمون الانم عصبی میشه فحش میده باباش

شوهرم کلابه غذاخوردنمون گیرمیده حالابامن زیادکاری نداره دلم واسه دخترم میسوزه میگه تمیزبخورنریز

یایه لیوان ازدستمون بیفته مبگه دست وپاچلفتی هستین وحرف میزنه

خودشم یه چیزازدستش میفته یایه کاری میکنه فوری بااسترس به من نگاه میکنه

وقتیم عصبی بشه بیشترمیشه

بله خیلی چندروزپیشامیخاس ازماشین پباده شم بعدشوخی ماشینوحرکت دادیهوهم ترمززد لاستیک ماشین رفت روپام ...

خب عزیزم خیلیم مشکلت حاد نیست ولی مهمه 

خیلی به این رفتاراش دامن نزن نشون بده ک. خوشت نمیاد اینطور رفتار کنه حالا چ نسبت ب بقیه چه خودت با ارامشم باهاش حرف بزن مدام بهش بگو نه بصورت تهاجمی 

باید ی جور بگی ک برای مرد تاثیر گذار باشع

مثلا نگو تو اینجوری هسیو من بدم میاد بین دوتا خصوصیت خوبش اینو بگو مثلا بگو خیلی مهربونی ولی همش تقصیرارو گردن بقیه میندازی ولی میدونم ک من برات مهمم 

این یه فرموله ک. باهاش بتونی مردتو تحت تاثیر قرار بدی عزیزم

با عصبانیت لازم نیست بگی  تو زندگی خودتونم اینجور هست ک مثلا همه چیو گردن شما بندازه یا فقط بی ...

خب باباعصبی میشم دیگه 

کاری که نکردی یهوبندازن گردنت

ولی الان دیگه سکوت میکنم کاملا

من نمیدونم رفتارعموشو  ولی مشخصه خیلی باتحقیربزرگ شده باباش فحشش میدادتاشب عروسیمون الانم عصبی ...

خب ایین فقط شما هسی ک میتونی رفتارشو تغییر بدی. 

بخاطر گذشته ای ک داشته کاملا این رفتاراش طبیعیه محیط زندگی خیلی تاثیر گذاره 

مردا در برابر محبت و ارومی همسرشون رام میشن 

چندبار ک سره اینجور چیزا گیر داد شما اروم باش بیشتر دعوا نکن 

یا مثلا وقتی اون اتفاق برا خودش میفته مثلا لیوان از دسش میفته بگو اتفاقه دیگ عزیزم پیش میاد عیبی نداره. تا اوشونم از شما یاد بگیره 

تو تنهاییاتون ازش تعریف کن همونجور ک بهت گفتن بینش مشکلاتشم بهش بگو با عشق و ارامش 

مردا عاشق زنای اروم و مهربون عاقل اند 

خب ایین فقط شما هسی ک میتونی رفتارشو تغییر بدی.  بخاطر گذشته ای ک داشته کاملا این رفتاراش طبیع ...

باشه عزبزم 

ممنون 

ببخشیدوقتتوگرفتم

1396
خب باباعصبی میشم دیگه  کاری که نکردی یهوبندازن گردنت ولی الان دیگه سکوت میکنم کاملا

درسته عصبی میشید 

ولیی برای حفظ رابطه اون کارای ک گفتم بکنید

شما اینجوری خیلی اروم. مردو تحت تاثیر قرار میدی 

اینجوری میتونی به همه خاسته هایی ک از همسرت میخای برسی با دعوا اصلا حل نمیشه شما فقط اروم و مهربون و واقع بین باش جلو همسرت تا یاد بگیره و اونم اروم بشه 

بخاطر گذشتشون طبیعیه این رفتار و اگر شما با ارومی باهاشون رفتار کنی و ی کا. کنی ک تفادت زندگیه قبلی و الانشو باهم مقایسه کنه بفهمه چقد با خانمی مثل شما ک درکش میکنید ارومید قبولش دارید خوشبخته همه مار براتون میکنه