1861
1823
عنوان

من زشتم

291 بازدید | 12 پست

بچه ها یکی از دوستانم 

این مشکلو داره نینی سایت نداره داره الان انلاین میبینه و میخونه پلی بدون کاربری لطفا کمک کنید(متن ارسالی دوستم)

خیلی زشتم بلد نیستم مثل دخترا دیگه طنازی و دلبرس داشته باشم همش موهای شلخته و فر،ناخن های زشت،پوست فوق‌العاده تیره و پر لک و جوش

،خیلی پرم ولی صورتم عین معتاداست لاغر لاره

مه ادا و اطفاری نه زیبایی ظاهری نگید اعتماد به نفس

هرکی جام باشه ببینه خودشه تو اینه این احساسو میگیره؟!بگید چجوری بهتر شم

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید

عکس 

یا امام حسین تورو به خون چکیده از گلوی علی اصغرتقسمت میدم حاجت روام کن پناهم بده  😔😔😔جز تو به کی پناه ببرم دستم رو بگیر 😭😭نجاتم بده حاجتم رو بده😭😭😭😭😭ای خدا من جز تو کسیو ندارم خودت خوب میدونی جز تو به کی پناه ببرم 😭😭😭 کاربری که امضام رو میخونی برام یه دونه صلوات بفرست بهم بگو تا روز قیامت دعات میکنم 😭😭من به دعای نی نی سایتی ها خیلی اعتقاد دارم

چن سالته؟

دلیل جوشات چیه؟

عاشق بوی تن بچم 😢خدایا یکیو ب مصلحت نخاستی بمونه برام بیا و خدایی کن ی سالمشو بزار تو بغلم نزار با دیدن هر حامله ای بغض کنم 😔خانوما ی صلوات برام بفرستید ک مادرشم من قول میدم مادر خوبی شم
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.
1825
عکس 

متسفانه براش مقدور نیست

تقریفا توصیف کرده ولی بینی متناسب داره

چشماش ریزه

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید

پوست تیره که جذاب تره...موهای فر هم قشنگه بهشون برسه بعد حمام روغن آرگان بزنه به موهاش...

برا عشوه و دلبری هم بهتره عضو چنل خانم های قرری بشه  

خداروشکر که بهترین روزهای عمرم کنار بهترین مرد گذشت هر چند تهش وصال نبود ولی من ازش بسیار آموختم   
1856
چی بسازه حداقل بالای پنجاه میلیون‌در میاد 

واقعا با پول که عزیزم میشه نیاز به تاپیک نبود

یعنی تا الان خواستگاری نداشتی؟

عاشق بوی تن بچم 😢خدایا یکیو ب مصلحت نخاستی بمونه برام بیا و خدایی کن ی سالمشو بزار تو بغلم نزار با دیدن هر حامله ای بغض کنم 😔خانوما ی صلوات برام بفرستید ک مادرشم من قول میدم مادر خوبی شم