1542
1605
عنوان

اوناییکه اشپزیتون خوبه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 28 پست
عه خوب شد گفتی وگرنه جدا میرختم سبزیها رو😀ممنون دوستم😍

خواهش میکنم عزیزم ولی کمترم بریزی بهتره چون بازم عطر دارن تو خود سبزیتم هستن

تک تک ثانیه هایی که تو را کم دارم                       ساعتم درد  دلم درد  جهانم درد است                          

اگرم اینستا داری یسر به پیج نواب ابراهیمی بزن کلی چیز یاد میگیری عالیه

تک تک ثانیه هایی که تو را کم دارم                       ساعتم درد  دلم درد  جهانم درد است                          

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

برای قیمه من توش چوب دارچین میندازم و دو سه تام هل و یکی دو ق گلاب اگرم دیدم عطرش کمه پودر دارچین می ...

ببخشید عزیزم الان داشتم نکته برداری میکرذم دوباره😇یهذسوال_هل و چوب دارچین رو چه موقع از پخت بندازم خورشت و اینکه چقدزمان باید توی خورش بمونن؟؟

و اگرم نکات دیگه ای یادت اومد برام بگی ممنون میشم😍😍😍

خاله هاش میشه واسه سلامتی دخترکم یه صلوات بفرستین  
ببخشید عزیزم الان داشتم نکته برداری میکرذم دوباره😇یهذسوال_هل و چوب دارچین رو چه موقع از پخت بندازم ...

عزیزم من با زود پز که درست کنم اولش چوب دارچین میریزم اگرم مرغ یا ماهیچه بود کنار چوب دارچین یکی دوتام برگ بو میندازم اگرم بدون زودپز میخوای درست کنی نیم ساعت آخر پخت غذا بریز.چشم بازم اگه چیزی یادم اومد میگم بهت😚

1546
عزیزم من با زود پز که درست کنم اولش چوب دارچین میریزم اگرم مرغ یا ماهیچه بود کنار چوب دارچین یکی دوت ...

اره من بدون زودپز درست میکنم.خیلی لطف کردی گلم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

خاله هاش میشه واسه سلامتی دخترکم یه صلوات بفرستین  
اره من بدون زودپز درست میکنم.خیلی لطف کردی گلم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘 ...

قربونت❤ان شاالله بدردت بخوره

میخوره 👍هربار میام میخونمشون و میرم سراغ اشپزخونه😇

ای جان،خدارو شکر🌹