2726
عزیزم زودی بهتر شی امیدوارم.چطور شروع شد تهوعت؟بعد غذات تهوع داشتی؟قبلش؟حسش چطوری بود؟

ميخوردم اما حالمم بد بود بعد فهميدم وياره ؛ حسش بدترين حس دنياس تا الان واس من 😭 شما تهوعتون شروع شده ؟ چند هفته اين ؟ 

۵ هفته ام داشت تموم میشد. ۴ هفته و ۵ روز بودم. اولش فقط یه تهوع آنی و بالا آوردن بعد غذا بود.   ...

اخییی عزیزم.چه سخت؟حس نفخ و تهوعت با مشکل معده ای که قبل داشتی فرق داشت یا همونطوری بود؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااای خدا تا اخرش اذیت شدی. چه زود هم شروع شد. چطور شروع شد؟حس تهوع چه شکلیه؟

اولش یکی دو روز انگار حالت تهوع تو گلوم بود نه معده بعد دیگه از وقتی چشممو باز میکردم معذرت میخوام بالا میاوردم وطول روز یه حالتی داشتم انگار دلمو رنده میکنن بعد هر وعده غذایی تا سه ماه اینا بالا آوردن داشتم همه چی رم امتحان کردم برا بهتر شدنش تنها چیزی که افاقه کرد یکم بهتر شدم سیرابی بود .انقدر عوق میزدم تا سردرد میشدم 😢

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
هنوز هم دمیترون میخوری؟اخیییی عزیزم. چطوری بود؟چطور شروع شد؟

اره هفته27هستم نخورم از گوش و چشم میزنه بیرون😬😂

اولش یکم سر دلم غذا سنگینی میکرد

بعد کم کم بالا اوردن شروع شد 

تو یه ماه و نیم هفت کیلو وزنم کم شد

معده درد شدیدم برگشت چون قبلا مشکل معده داشتم.

حتی نفس کشیدن هم گاهی باعث عق زدن و بالا اوردنم میشد

به همه چی حساس شده بودم

نور صدا،بو،رنگ،...

فقط باید صبر کنی تا بگذره

دمیترون و سرم زدن و اینجور چیزا فقط موقته

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728
ميخوردم اما حالمم بد بود بعد فهميدم وياره ؛ حسش بدترين حس دنياس تا الان واس من 😭 شما تهوعتون شروع ش ...

نه عزیزم من الان هنوز ازمایش ندارم.دو هفته پیش دادم منفی بود.دگ ندادم

یه حالیم.اول که چند روزه نفخ دارم.امروزم که نفخ معده ام کمتر شده و دیروز هر چی میخورم انگار تو گلوم میمونه.خصوصا چربی.مثل کره یا غذایی که یه کم چرب باشه.انگار نه بالا میاد نه میره پایین سر دلم میمونه.

اولش یکی دو روز انگار حالت تهوع تو گلوم بود نه معده بعد دیگه از وقتی چشممو باز میکردم معذرت میخوام ب ...

الهییی خدایی مامانا چقدر زحمت میکشن.تازه میفهمم مامانم چه سختیا واسم کشیده.

من چند روزه حالم بعد اینکه چیزی میخورم بد میشه انگار میخواد بیاد بالا ولی نمیاد.خصوصا بعد از چیزای چرب و گاها شیرین

اره هفته27هستم نخورم از گوش و چشم میزنه بیرون😬😂 اولش یکم سر دلم غذا سنگینی میکرد بعد کم کم بالا ...

عزیزم.الهی

من نزدیک یه هفته یا بیشتر نفخ شدید معده داشتم.منم قبلا مشکل معده داشتم.الان دو روزه چیزی میخورم میمونه سر دلم.نه میره بالا نه میره پایین فقط حال بدی دارم.ولی نفخم بهتر شده.

هنوز ازمایش ندادم.نمیدونم عایا باردارم یا نه

منم همينجوري بودم اوايل ؛ رفلاكس معدس عزيزم

اصلا خیلی حال بدیه

من عاشق صبحونه ام.چایی شیرین و کره پنیر

الان هر لقمه کره ای که میخورم حالم بده.بد تر از اون نمیتونم نخورم.همش دلم میخواد بخورم ولی بعدش حالم بد میشه

اخییی عزیزم.چه سخت؟حس نفخ و تهوعت با مشکل معده ای که قبل داشتی فرق داشت یا همونطوری بود؟

تقریباً مشابه بود. سوزش معده و رفلاکس داشتم

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
عزیزم.الهی من نزدیک یه هفته یا بیشتر نفخ شدید معده داشتم.منم قبلا مشکل معده داشتم.الان دو روزه چیزی ...

یه بیبی بزن

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
شروعش چطور بود یعنی؟

ی روز صب مهمون داشتم نهار ساعت ۶ بیدار شدم زیر خورشتمو روشن کنم تا ظهر جا بیوفته دیدم هر کاری میکنم خوابم نمیبره بعد حس کردم تهوع دارم رفتم توی دستشوی با بوی مواد شوینده حالم بهم خورد همش بالا میاوردم گلاب ب روت اونم زرد آب

ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹
2706