1608
1609
نه عزیزم من الان هنوز ازمایش ندارم.دو هفته پیش دادم منفی بود.دگ ندادم یه حالیم.اول که چند روزه نفخ ...

منم همينجوري بودم اوايل ؛ رفلاكس معدس عزيزم

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙👼🏻🌱 جوونه ي تو دلم ؛ پسرم ؛ مامان عاشقته مردِ كوچولو 👣👩‍👦💙
اولش یکی دو روز انگار حالت تهوع تو گلوم بود نه معده بعد دیگه از وقتی چشممو باز میکردم معذرت میخوام ب ...

الهییی خدایی مامانا چقدر زحمت میکشن.تازه میفهمم مامانم چه سختیا واسم کشیده.

من چند روزه حالم بعد اینکه چیزی میخورم بد میشه انگار میخواد بیاد بالا ولی نمیاد.خصوصا بعد از چیزای چرب و گاها شیرین

اره هفته27هستم نخورم از گوش و چشم میزنه بیرون😬😂 اولش یکم سر دلم غذا سنگینی میکرد بعد کم کم بالا ...

عزیزم.الهی

من نزدیک یه هفته یا بیشتر نفخ شدید معده داشتم.منم قبلا مشکل معده داشتم.الان دو روزه چیزی میخورم میمونه سر دلم.نه میره بالا نه میره پایین فقط حال بدی دارم.ولی نفخم بهتر شده.

هنوز ازمایش ندادم.نمیدونم عایا باردارم یا نه

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

منم همينجوري بودم اوايل ؛ رفلاكس معدس عزيزم

اصلا خیلی حال بدیه

من عاشق صبحونه ام.چایی شیرین و کره پنیر

الان هر لقمه کره ای که میخورم حالم بده.بد تر از اون نمیتونم نخورم.همش دلم میخواد بخورم ولی بعدش حالم بد میشه

1613
اخییی عزیزم.چه سخت؟حس نفخ و تهوعت با مشکل معده ای که قبل داشتی فرق داشت یا همونطوری بود؟

تقریباً مشابه بود. سوزش معده و رفلاکس داشتم

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ
عزیزم.الهی من نزدیک یه هفته یا بیشتر نفخ شدید معده داشتم.منم قبلا مشکل معده داشتم.الان دو روزه چیزی ...

یه بیبی بزن

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍دتری:deteri,به مازندرانی یعنی دخترکم😊
شروعش چطور بود یعنی؟

ی روز صب مهمون داشتم نهار ساعت ۶ بیدار شدم زیر خورشتمو روشن کنم تا ظهر جا بیوفته دیدم هر کاری میکنم خوابم نمیبره بعد حس کردم تهوع دارم رفتم توی دستشوی با بوی مواد شوینده حالم بهم خورد همش بالا میاوردم گلاب ب روت اونم زرد آب

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹
8
چند روز پیش منفی بود اخه .اگه حامله باشم فقط معجزه اس و بعید

ایشالا عزیزم معجزه بشه

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍دتری:deteri,به مازندرانی یعنی دخترکم😊
یعنی احساس میکردی غذات داره بر میگرده؟

غذایی نمی خوردم کلاً که بخواد بالا بیاد. میل نداشتم.  اسید بالا میاوردم. دریچه معده ام سوزش داشت و میزد به مهره های کمرم. 

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ
1403
غذایی نمی خوردم کلاً که بخواد بالا بیاد. میل نداشتم.  اسید بالا میاوردم. دریچه معده ام سوزش داش ...

واای عزییییزم.چه سخت پس کلی وزن کم کردی.چطور سر پا میموندی پس؟الهی.

اسید بالا اوردن کلی خودش میسوزونه

اخییی حالا تو این هاگیر واگیر مهمونم داشتی

اره بابا

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹