1507
1411

از هفته ۶ شروع شد وحشتناک بود خیلی خیلی روزهای سختی بود

مشکل آب که رفع شد😑 مواظب درخت ها باشید با قطع درخت ها مشکل سیل و آلودگی داریم با قطع ریه های زمین ایران رو نابود می کنیم .بیایم با طبیعت مهربان باشیم زباله نریزیم درخت بکاریم 😍

اول فهمیدم باردارم. چند روز بعدش یه صبح جمعه بعد صبحانه بالا آوردم بعد از اون هر شب بالا میاوردم. بعد شد از صبح تا شب تهوع و استفراغ. بعدم خوب شد😁

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

من هفته ۵ فهمیدم باردارم 

از هفته ۶ شروع شد هر روز صبح تا غروب بالا میاوردم

تا هفته ۲۱ ادامه داشت تازه خوب شدم

وحشت ناک ترین چیز توی کل زندگیم بود

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹
1475

از هفته شیش تا 20 وحشتناک

بعدش کمتر شد الانم دمیترون میخورم هنوز😊

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍دتری:deteri,به مازندرانی یعنی دخترکم😊

من از هفته ٦ شروع شد هفته ١١ بدتر شد الان هفته ١٤ دارم بهتر ميشم ولي دميترون و رانيتيدين هنوز ميخورم 

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو همه دنياي مني مورچه كوچولوي تو دلم 🐜👼🏻🤰🏼💞
اول فهمیدم باردارم. چند روز بعدش یه صبح جمعه بعد صبحانه بالا آوردم بعد از اون هر شب بالا میاوردم. بع ...

عزیزم چه سخت

یعنی از چند هفتگی؟

حس تهوعش چه شکلیه؟

1485
من از حدودای هفته پنج شروع شد تا آخرشم بود فقط یه کوچولو ماهای آخر کمتر شده بود مردمو زنده شدم 

واااای خدا تا اخرش اذیت شدی.

چه زود هم شروع شد.

چطور شروع شد؟حس تهوع چه شکلیه؟

عزیزم چه سخت یعنی از چند هفتگی؟ حس تهوعش چه شکلیه؟

۵ هفته ام داشت تموم میشد. ۴ هفته و ۵ روز بودم. اولش فقط یه تهوع آنی و بالا آوردن بعد غذا بود.  ولی کم کم شد حساسیت به تماااام بوها. حتی بوی خونه و یخچال و شوینده و عطر و گل و غذا و  همه چی. حتی آدمها. یه دل آشوبه و تهوع دائمی که گاهی منجر به استفراغ میشد. بعد کم کم خوب شد. از هفته ۲۶ بهبودی من شروع شد. البته من مشکلات معده هم از قبل داشتم که قوز بالای قوز بود!

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ
من از هفته ٦ شروع شد هفته ١١ بدتر شد الان هفته ١٤ دارم بهتر ميشم ولي دميترون و رانيتيدين هنوز ميخورم ...

عزیزم زودی بهتر شی امیدوارم.چطور شروع شد تهوعت؟بعد غذات تهوع داشتی؟قبلش؟حسش چطوری بود؟

1476
عزیزم زودی بهتر شی امیدوارم.چطور شروع شد تهوعت؟بعد غذات تهوع داشتی؟قبلش؟حسش چطوری بود؟

ميخوردم اما حالمم بد بود بعد فهميدم وياره ؛ حسش بدترين حس دنياس تا الان واس من 😭 شما تهوعتون شروع شده ؟ چند هفته اين ؟ 

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو همه دنياي مني مورچه كوچولوي تو دلم 🐜👼🏻🤰🏼💞
۵ هفته ام داشت تموم میشد. ۴ هفته و ۵ روز بودم. اولش فقط یه تهوع آنی و بالا آوردن بعد غذا بود.   ...

اخییی عزیزم.چه سخت؟حس نفخ و تهوعت با مشکل معده ای که قبل داشتی فرق داشت یا همونطوری بود؟

واااای خدا تا اخرش اذیت شدی. چه زود هم شروع شد. چطور شروع شد؟حس تهوع چه شکلیه؟

اولش یکی دو روز انگار حالت تهوع تو گلوم بود نه معده بعد دیگه از وقتی چشممو باز میکردم معذرت میخوام بالا میاوردم وطول روز یه حالتی داشتم انگار دلمو رنده میکنن بعد هر وعده غذایی تا سه ماه اینا بالا آوردن داشتم همه چی رم امتحان کردم برا بهتر شدنش تنها چیزی که افاقه کرد یکم بهتر شدم سیرابی بود .انقدر عوق میزدم تا سردرد میشدم 😢

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از هم همه ی اهل زمین بیزارم...
هنوز هم دمیترون میخوری؟اخیییی عزیزم. چطوری بود؟چطور شروع شد؟

اره هفته27هستم نخورم از گوش و چشم میزنه بیرون😬😂

اولش یکم سر دلم غذا سنگینی میکرد

بعد کم کم بالا اوردن شروع شد 

تو یه ماه و نیم هفت کیلو وزنم کم شد

معده درد شدیدم برگشت چون قبلا مشکل معده داشتم.

حتی نفس کشیدن هم گاهی باعث عق زدن و بالا اوردنم میشد

به همه چی حساس شده بودم

نور صدا،بو،رنگ،...

فقط باید صبر کنی تا بگذره

دمیترون و سرم زدن و اینجور چیزا فقط موقته

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍دتری:deteri,به مازندرانی یعنی دخترکم😊
ميخوردم اما حالمم بد بود بعد فهميدم وياره ؛ حسش بدترين حس دنياس تا الان واس من 😭 شما تهوعتون شروع ش ...

نه عزیزم من الان هنوز ازمایش ندارم.دو هفته پیش دادم منفی بود.دگ ندادم

یه حالیم.اول که چند روزه نفخ دارم.امروزم که نفخ معده ام کمتر شده و دیروز هر چی میخورم انگار تو گلوم میمونه.خصوصا چربی.مثل کره یا غذایی که یه کم چرب باشه.انگار نه بالا میاد نه میره پایین سر دلم میمونه.

1514