2410
2553
عنوان

نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 32 پست
مو خراب نمیشه مگه دو سه بار رنگ گذاشتم

یه رنگ قهوایی تیره بذار با واریاسیون سبز تا موهات نرم بشه

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
یه رنگ قهوایی تیره بذار با واریاسیون سبز تا موهات نرم بشه

چه شماره ای چه مارکی خوبه

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دیدم ندوس⁦☹️⁩ ببخشید ناراحت نشیا

خب دکو کردم چ رنگی بزارم روش پاک نشه زودی

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
2720

عزیزم هر رنگی بزارب روش چون دکلره کردی بعدش روشن میشه.رنگ خوب ازش درمیاد.میتونی دودی نسکافه ای شماره 6یا5بگیری از کدوم نصف بریز اکسیدان هم هرچی شماره بالاتر باشه رنگ روشنتر میشه حالا اون دیگه ب خودت بستگی داره بزار روش

2714
هنو نزاشتهههههههه

رفتم شام هنوز نذاشت 🤐🤐

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
ولی از دکو کرم استفاده نکن موها رو نابود میکنه.تا پایه7هم بیشتر نمیرسه

منطورم دکلره بود خلاصش کردم😐😹

عزیزم هر رنگی بزارب روش چون دکلره کردی بعدش روشن میشه.رنگ خوب ازش درمیاد.میتونی دودی نسکافه ای شماره ...

شنیدم میگن ۶ درصد که زیاد روشن نشه

هنو نزاشتهههههههه

اومدی بگو بزارم

2706