1464
1482

هنوز تو فاز ظرفیا😂😂😂 میخوای عکس ظرفامو بزارم از اونا بخری؟؟؟

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دو هفته #اینترنت قطع شده بود، دیوونه شده بودیم هزیون میگفتیم،اونوقت عکس کلبه جنگلی میزارین استوری میگین حاضرین شیش ماه بدون اینترنت اینجا زندگی کنین؟؟؟😳😳😳  اره ارواح عمتون😒😒😒😒

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473

آره عزیزم من ظرف ساده خیلی دوست دارم شیکه 😍

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
1432

اره خیلی خوبن 

🥰 من در رقابــــت با هیچ ڪس نیستـــم 😊 در مسابقه با خودم تـلاش میکنـــم 🤩 هیچ رغبتی ندارم به هر نحوی وارد بازی بهتــــر بودن از کسی شوم و تنها هدفــم این است ڪه بهتــــر از گذشته ام شوم 🤩 پیشـــرفت کنم 🥰 من این هســـتم 😃 من آزادم💃
1396

زیادی ساده ان دوس ندارم من کلا سلیقه ام وسیله های رنگی رنگیه همیشه 😆

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   
منم 😆 البته صورتی خیلی دوست دارم

😍وااای منم عاشق صورتی ام زدی تو هدف

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   
1508