2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میخوای داغونش کنی صداشو بشنوه که دیگه مکر مبتونه دل بکنه

حرف شما درسته 

اما گاهی حسرت شنیدن صدای یه نفر ادمو داغون میکنه...

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️

واسه منم یبار دقیقا این اتفاق افتاد و نوشتم دستم خورد د حالیکه دلم پر میکشید اونم تو اوج بی تفاوتی گفت منم نیست چند ماه بعد دوباره برگشت  ولی کاش برنمیگشت یه ماه بود سه ماه بی هیچ دعوا و قهری دیگه زنگ نمیزد و من هنوز بعد ۱۲ سال نتونستم فراموشش کنم ولی الان دیگه نفرته همش حسم

واییی ببخشید استارتر انگار دلم میخاست اینارو به یکی بگم حاش نبود اما

به خدا دستم خورد دلیلی نداره دورغ بگم

الهی قربونت بشم من نگفتم که دروغ گفتی اخه ادم توی این مواقع بی اختیار  یه کارایی میکنه که ...

من میرم گم میشم تو دنیایی که هیچ اسمی از تو توش نیست😞

برگشت به رابطه‌ای که سالها پیش بی‌نتیجه تمام شده و دوباره از سر گرفته شده، یک خودآزاریِ آشکار است.

برای تمام کردنِ خودآزاری به دیدنِ حقیقت احتیاج داریم. حقیقتِ اینکه، در ما بخشی وجود دارد که میخواهد با متمرکز شدن بر گذشته‌ای که بی‌نتیجه بوده، ما را از حس کردن و ارتباط گرفتن‌های سالم و عمیق در اکنونِ زندگی‌مان دور کند.

نتیجه‌ی خودآزاری، احساس درماندگی، افسردگی، نوسان خلق، بی‌هدف شدن، احساس پوچی و بی‌انگیزه شدن است.

اگر در خودمان تمایلِ برگشت به گذشته و دوباره امتحان کردنِ رابطه‌ای ناامید کننده را میبینیم، باید تلاش کنیم تا جایی که میتوانیم تمرین کنیم در اکنون متمرکز شویم و در اکنون زندگی کنیم.

تنها راهِ رهایی از گذشته، حس کردنِ اکنون است.

متن #پونه_مقیمی

2706