2703
2553
عنوان

افتادگى پلكم😢+ عكس

341 بازدید | 38 پست

سلام دوستاى خوبم

من يه چندوقتيه پشت پلكم(فقطم چشم چپم) پوستش شل شده و افتاده ( يني دليلش چي ميتونه باشه)؟ راهكارى داريد واسه خوب شدنش؟ كسي اينجورى شده تا حالا؟ إز اعصاب ميتونه باشه؟ هزار تا علامت سوالم تو ذهنم دارم😓 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو 

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
2456

دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم 

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
2714
2706