1464
1482
عنوان

افتادگى پلكم😢+ عكس

317 بازدید | 38 پست

سلام دوستاى خوبم

من يه چندوقتيه پشت پلكم(فقطم چشم چپم) پوستش شل شده و افتاده ( يني دليلش چي ميتونه باشه)؟ راهكارى داريد واسه خوب شدنش؟ كسي اينجورى شده تا حالا؟ إز اعصاب ميتونه باشه؟ هزار تا علامت سوالم تو ذهنم دارم😓 

کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو 

عاشق شده ام برتو، تدبیر چه فرمایی،از راه صلاح آیم،یا از ره رسوایی❤❤❤❤ دوستت دارم 

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1484

دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم دیدم 

عاشق شده ام برتو، تدبیر چه فرمایی،از راه صلاح آیم،یا از ره رسوایی❤❤❤❤ دوستت دارم 
1334

ابروهات خیلی خوبه 😁

عزیزم اکثرا اینجورین منم یکم افتادگی خفیف داره پلکام

🥰 من در رقابــــت با هیچ ڪس نیستـــم 😊 در مسابقه با خودم تـلاش میکنـــم 🤩 هیچ رغبتی ندارم به هر نحوی وارد بازی بهتــــر بودن از کسی شوم و تنها هدفــم این است ڪه بهتــــر از گذشته ام شوم 🤩 پیشـــرفت کنم 🥰 من این هســـتم 😃 من آزادم💃
1403
1508