1464
1411
ول کن بابا حالا دعوا میشه چند نفر به یه نفر  چند روز پیش تو یه تاپیکی  یه فحشایی میدادن ب ...

😠😡 بامنی؟؟؟؟

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدااااایاشکرررررت 😍🌸همسرم جواب کرده بودن که اسپرم اهدایی بگیرم اما لطف خداشامل حالمون شد 😍معجزه شد و آزمایشش هیچ مشگلی نداشت😍🌸 این تیکر واقعی بود 3تا جنین انتقال دادم که در 3هفته سقط شدن  سخته بدونی داری مادر میشی اما مثل به خواب کوتاه باشه😟😟😟منو همسرم چندساله منتظریه فسقلی هستیم چندبارهم ivfکردیم اماسقط شدن  اما دلم روشنه خدابهمون یه یاسمنگولی میده ــ درضمن من همسربهترین موزیسین کوردم😘😍😍 صـــلــوات🙏💜

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1484
دوسال پیشم جشن گرفته بودن تو اسپیناس پالاس یسری کاربرها رو دعوت کرده بودن😐😢

ینی در این‌ حد مسئولین نی نی سایت دارن از این سایت پول میخورن ک قراراش تو همچین جاهای لوکسی برگزار بشه یا ازشون دعوت بشه؟!

1334
یادم نمیاد شما بودی یا ن  اسم کاربرا و نگاه نمی‌کنم ولی دیدم تو یه تاپیکی دعوا میکردن خیلی زشت ...

اخه به اون کاربره گفتی ولش کن الان دعوا میشه تو یه تاپیکی فوش دادن گفتم پس درجواب حرفای من اینو گفتی😐

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدااااایاشکرررررت 😍🌸همسرم جواب کرده بودن که اسپرم اهدایی بگیرم اما لطف خداشامل حالمون شد 😍معجزه شد و آزمایشش هیچ مشگلی نداشت😍🌸 این تیکر واقعی بود 3تا جنین انتقال دادم که در 3هفته سقط شدن  سخته بدونی داری مادر میشی اما مثل به خواب کوتاه باشه😟😟😟منو همسرم چندساله منتظریه فسقلی هستیم چندبارهم ivfکردیم اماسقط شدن  اما دلم روشنه خدابهمون یه یاسمنگولی میده ــ درضمن من همسربهترین موزیسین کوردم😘😍😍 صـــلــوات🙏💜

اگه میدونستم جایزه میدن اینقد شر نمیگفتم😶

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
ینی در این‌ حد مسئولین نی نی سایت دارن از این سایت پول میخورن ک قراراش تو همچین جاهای لوکسی برگزار ب ...

خب معلومه هر چی تعدادپست و تاپیک و عضو ها بیشتر بشه و بازدید ها بیشتر بشه تبلیغات بیشتر درآمد بیشتر 

خود نی نی یار یه بار تاپیک میزد که نی نی سایت با کلی کارمند هست و قویه کسی نمیتونه هک کنه 

خب این یعنی پشتوانه محکمی داره و کارمند زیاد و درآمد بالا

1476
ول کن بابا حالا دعوا میشه چند نفر به یه نفر  چند روز پیش تو یه تاپیکی  یه فحشایی میدادن ب ...

وا نبابا دعواا ندارم که واقعا سوال بود برام چطوری کاربر برترو انتخاب میکنن

این نیز بگذرد..‌.
1457