2703
2553

ولی بازم بهت توجه میکنه من نگاهش نمیکنم ولی اون وایمیسته و نگام میکنه 

دوس دارم ولی نمیخام بفهمه

ینی اونم منو دوس داره؟

خدایا...شبیه بادکنکی شده ام از بغض هایی ک ب اجبار فرو داده ام ..التماست میکنم..فقط یک سوزن..تکه تکه شدنم با خودم..
بله داره

پس چرا نمیاد بهم بگه؟چرا هیچوقت جلو نمیاد..

خدایا...شبیه بادکنکی شده ام از بغض هایی ک ب اجبار فرو داده ام ..التماست میکنم..فقط یک سوزن..تکه تکه شدنم با خودم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سه سال پیش منم دقیقا این حال تو رو داشتم کسی ک نگام میکرد توجه میکرد بهم ولی من با وجود اینک دوسش داشتم ولی حتی یه نگاهم نمیکردم،بخاطر غرورم،ولی اونم هیچ موقع به زبون نگفت ولی باز میشنیدم از اطرافیان ک دوسم داره ولی خب از خودش هیچ موقع نشنیده بودم،تا اینک به خودم گفتم شاید اصلا دوسم نداره با یکی دیگ ک خدا روشکر ادم خوبیه ازدواج کردم، بعد ها از داداشم شنیدم ک روز عقدم داغون بوده!!! 

🍭🧁🍹🍰
2720
سه سال پیش منم دقیقا این حال تو رو داشتم کسی ک نگام میکرد توجه میکرد بهم ولی من با وجود اینک دوسش دا ...

اره من حتی شنیدم ک رفته تحقیق.

منو نشون یکی از اعضای خانوادش میداد یواشکی ولی من متوجه شدم

ولی هیچوقت جلو نمیاد میگم شاید دوسم نداره نمیدونم چیکار کنم ک بیاد

شاید دوستت داره ممکنه داشته باشه ولی جلو نره باید عرضش رو نشون بده‌اگه نیمد جلو یعنی یه دلیلی برای ن ...

منم میگم شاید ی دلیلی داره ک نمیاد 

2714