2726

واقعا نمیفمم فاز اینا چیه؟؟؟؟ پسر پولدار خوشگل خوشتیپ یعنی واقعا همه چیز تموم بعد رفته یه زن سن بالا گرفته تازه مطلقه یه بچه هم داره 

یعنی کل محل هنگن!!!! تموم دخترای محل تو کف این پسره بودن همه میگفتن اقای وزیری با این گل پسرش و این ثروت خدا میدونه چه عروسی میخوان واسه پسرش بگیرن بعد حالا... 

دیشب مراسم عقد بود خونشون(اونم خونه بابای پسره) چه بزن بکوبی داشتن تا ۴ صبح انگار دختر ۱۴ ساله اورده بودن حجله

یه نخ سیگار 500 تومانی گند میزنه به بوی عطر 6 میلیونی حواستون باشه با کی ، به کی خیانت میکنین...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خدا من زنای سن بالا مطلقه خیلی دیدم با پسر تو خونه ازدواج کردن اون وقت کلی دختر خوب سراغ دارم‌که هنوز مجردن 😐😐

یه نخ سیگار 500 تومانی گند میزنه به بوی عطر 6 میلیونی حواستون باشه با کی ، به کی خیانت میکنین...
2728

سن بالا یعنی چند ساله؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

خوشبخت بشه ❤❤

عشق خیلی قوی 🌷

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
به خدا من زنای سن بالا مطلقه خیلی دیدم با پسر تو خونه ازدواج کردن اون وقت کلی دختر خوب سراغ دارم‌که ...

فتیش دارن دیگه😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
به خدا من زنای سن بالا مطلقه خیلی دیدم با پسر تو خونه ازدواج کردن اون وقت کلی دختر خوب سراغ دارم‌که ...

مگه نمیدونی؟ برای اونا تازگیا نسخه پیچیده شده که با مردهای زن دار ازدواج کنن!!! خیر سرشون به جای اینکه دست جوونا رو بگیرن از این وضعیت دربیان میخوان بدتر بدبختشون کنن

کج کلاه خان یارمه

عزیزم خودش دوس داره

چه اشکالی داره؟ 

حالا اونا که با دختر جوون ازدواج کردن همه شون خوشبخت شدن!؟ 

احتمالا این آقای همه چیز تموم عاشق شده

2706