1464
1482

واقعا نمیفمم فاز اینا چیه؟؟؟؟ پسر پولدار خوشگل خوشتیپ یعنی واقعا همه چیز تموم بعد رفته یه زن سن بالا گرفته تازه مطلقه یه بچه هم داره 

یعنی کل محل هنگن!!!! تموم دخترای محل تو کف این پسره بودن همه میگفتن اقای وزیری با این گل پسرش و این ثروت خدا میدونه چه عروسی میخوان واسه پسرش بگیرن بعد حالا... 

دیشب مراسم عقد بود خونشون(اونم خونه بابای پسره) چه بزن بکوبی داشتن تا ۴ صبح انگار دختر ۱۴ ساله اورده بودن حجله

یه نخ سیگار 500 تومانی گند میزنه به بوی عطر 6 میلیونی حواستون باشه با کی ، به کی خیانت میکنین...

به خدا من زنای سن بالا مطلقه خیلی دیدم با پسر تو خونه ازدواج کردن اون وقت کلی دختر خوب سراغ دارم‌که هنوز مجردن 😐😐

یه نخ سیگار 500 تومانی گند میزنه به بوی عطر 6 میلیونی حواستون باشه با کی ، به کی خیانت میکنین...

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473

خوشبخت بشه ❤❤

عشق خیلی قوی 🌷

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
به خدا من زنای سن بالا مطلقه خیلی دیدم با پسر تو خونه ازدواج کردن اون وقت کلی دختر خوب سراغ دارم‌که ...

فتیش دارن دیگه😐

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
8
به خدا من زنای سن بالا مطلقه خیلی دیدم با پسر تو خونه ازدواج کردن اون وقت کلی دختر خوب سراغ دارم‌که ...

مگه نمیدونی؟ برای اونا تازگیا نسخه پیچیده شده که با مردهای زن دار ازدواج کنن!!! خیر سرشون به جای اینکه دست جوونا رو بگیرن از این وضعیت دربیان میخوان بدتر بدبختشون کنن

کج کلاه خان یارمه

عزیزم خودش دوس داره

چه اشکالی داره؟ 

حالا اونا که با دختر جوون ازدواج کردن همه شون خوشبخت شدن!؟ 

احتمالا این آقای همه چیز تموم عاشق شده

1403
ايرادش چيه ؟ مگر شايستگي يك زن به سن هست ؟ 

واااا 😳 هرچیزی یه عرفی داره یه حد و حدودی داره یه پسر ۳۴ ساله چه سنخیتی با یه زن ۴۵ ساله داره ؟؟؟؟؟؟

بچه ها تازه باهم دوس بودن راحت دست اینو میگرفت میاورد تو محل 

زنه قشنگ چروکه تازه بوتاکس اینا کرده اصلا هرچی بگم کم گفتم!!!!! ‌میگم یه محل هنگن همه جا حرفشونه 

واااا 😳 هرچیزی یه عرفی داره یه حد و حدودی داره یه پسر ۳۴ ساله چه سنخیتی با یه زن ۴۵ ساله داره ؟؟؟؟؟ ...

از نظر من يك خانم با فهم و درك و تحصيل كرده ٤٥ ساله از يك دختر ١٨ ساله فاقد اين ارزش ها بهتر هست . 

1508