1507
1482
عنوان

سيم کارت جديد از شوهرم پيدا کردم

141 بازدید | 30 پست

خانوما دو روز ميشه فهميدم شوهرم يواشکي سيم کارت خريده و باهاش تل و واتس نصب کرده  قبلا بخاطر خيانتي که کرده بود قول داده بود هيچوقت نصب نکنه ،اما اون روز اتفاقي داشتم با کوشيش از 780شارژ ميگرفتم ديدم يه شماره جديد هست که اونجاست ،زدم تو تل نگاه کردم ديدم عکس پروفايلش شوهرمه ،هنوز به روش نيوردم اما دارم ميترکم دارم ديوونه ميشم

اولین کسی که صبح ها به او فکر میکنید فردی مهم است یا او را دوست دارید یا از او متنفرید)

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

1473

اون که میدونه تو از تل داشتنش و شماره جدیدش خبر نداری خودت با یه خط جدید به شماره جدیده ک ازش پیدا کردی پیام بده حرف بزن تا متوجه بشی پاکه یا مخفی کردنش دلیل دیگه ای داره

هم هکش کن هم با یه شمارع امتحانش کن

1334
بهش نگو هکش کن تو گوشیت  البته اگه بتونی طاقت بیاری نگی اگه من بودم همون لحظه باهاش دعوا میکرد ...

کارش يه شهر ديکس يه کوشي خريده گذاشته مونده اونجا

اولین کسی که صبح ها به او فکر میکنید فردی مهم است یا او را دوست دارید یا از او متنفرید)
اون که میدونه تو از تل داشتنش و شماره جدیدش خبر نداری خودت با یه خط جدید به شماره جدیده ک ازش پیدا ک ...

چجوري هکش کنم اون سيم کارت مونده يه شهر ديک که اونجا کار ميکنه

حالا این ربطی نداره که خیانت کرده ها ؟؟؟ فقط مخفی کاری کرده 

خب وقتي با من تو تل و واتس حرف نميزنه بخاطر کي نصب کرده پس؟

1396
چجوري هکش کنم اون سيم کارت مونده يه شهر ديک که اونجا کار ميکنه

به نظرم یه خط جدید بخر امتحانش کن یا شمارشو بده به یکی که بهش اعتماد داری بهش پی ام بده ببین چططور برخورد میکنه

به نظرم یه خط جدید بخر امتحانش کن یا شمارشو بده به یکی که بهش اعتماد داری بهش پی ام بده ببین چططور ب ...

اينشکلي چند بار امتحانش کردم اصلا پا نداده ،خيانت قبليش هم سکسچت از طريق اينستا

خب وقتي با من تو تل و واتس حرف نميزنه بخاطر کي نصب کرده پس؟

ببین اول خودتو کنترل کن اصلا به روش نیار باتوجه به سابقه قبلیش حتما باید برات روشن بشه که قابل اعتماد هست یانه و از اشتباهش درس گرفته یا نه اول خودتو کنترل کن و بعد با یه خط امتحانش کن

اينشکلي چند بار امتحانش کردم اصلا پا نداده ،خيانت قبليش هم سکسچت از طريق اينستا

ببین اون الان مطمئن هست که این خطو شمارشو شما نداری پس هر کاری بکنه شما نمیفهمی واسه همین خیلی راحت میتونی اگه این کاره باشه مچشو بگیری

ببین اول خودتو کنترل کن اصلا به روش نیار باتوجه به سابقه قبلیش حتما باید برات روشن بشه که قابل اعتما ...

يعني بهش نگم جريان رو فهميدم؟؟

1508