2703
2553
عنوان

دارم سکته میکنم چجوری بابام‌بگم

210 بازدید | 11 پست

وای وای ماه پیش مامانبزرگم مرد الانم زنگ ژدن عموم مرده قمم هست وای خدا توراهیم به بابام‌ نگفتیم هنو برا مامانش عزاداره یا خدا چجوری بگیم سکته میکنه عموم خیلی دوست داشت

تغییر از کاربری که روزی صدتا تاپیک میزد و غر میزد به یه دختر آروم و بی سر صدا😁😂

ما دقیقا ۵سال تو سمت خودم و شوهرم و پدر ومادرم هیچ کس فوت نکرده😐

خدا بیا مرزه و صبر بده 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
ما دقیقا ۵سال تو سمت خودم و شوهرم و پدر ومادرم هیچ کس فوت نکرده😐 خدا بیا مرزه و صبر بده 

یاخدا نگو داغ خیلی بدهه

2714
ای وای توروخدا یه جوری بگید خیلی شوکه نشه قبل از رسیدن بگید بهش نزارید یهو مواجه بشه

وای خدا منو بکشه دعا کتید چیزی نشه

شوخر عمم مریضه گفتیم بیمارستانه

واااای😫😖

خدا بهتون صبر بده عزیزم.

خیلی سخته 

آدم یه لحظه هایی رو تو زندگیش هیچوقت فراموش نمیکنه 

یکیش همین خبر فوت عزیزانته من که هر وقت یادم میوفته مورمور میشم تپش قلب میگیرم خیلی بده