1464
1411
عنوان

من با لباس كوردى+ عكس (حدس بزنيد چند سالمه)

| مشاهده متن کامل بحث + 2775 بازدید | 215 پست

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1473
1432

کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو

من رفتم تا وقتیم باردارنشم نمیام😘💜
چقدر بعضیا بدجنسن از عمد سنشو زیاد میگن!

قضاوت کار اشتباهیه عزیزم... ما نظر خودمونو میگیم

خدای من ❤ خدای مهربونم ❤ تنها آرامشم... تو میدونی تنها پناهمی... میدونی دلم فقط ب تو خوشه... به معجزه تو... میدونی که جز تو امیدی ندارم... میدونی که جز تو و فرستاده هات از هیچکس چیزی نمیخام... میدونم ک تو رحمانی... تو رحیمی... عشقمو برام نگهش دار خدا... برام حفظش کن... موانعمونو حلش کن... خدایا نذار حسرت شه واسم... نذار داغش تا ابد بمونه رو دلم... تو که میدونی عاشقشم... تو که میدونی جونمون در میره برا هم... میدونی ک جدایی دو معشوق منصفانه نیست... خدا جونمممم تازه دارم معنی زندگی رو کنار رضام میفهمم.. مزه عشق دو طرفه رو میچشم... میشه برام نگهش داری؟ قول میدم نذارم غم تو دلش راه پیدا کنه... اذیتش نمیکنم این بنده مهربونتو... من تو زندگیم روزای سختی رو گذروندم... میشه رضارو واسم ببخشی عوض اونروزا دربیاد؟ میشه عشقم بشه همسرم؟ میشه رضام بشه بابای نی نیام؟ میشه خداجونم؟ میخام مامان روژانم بشم... همون روژانی ک رضا باباشه... یا امام رضا ❤ ای امام زیبایی ها... دلم حرمتو میخاد... بطلب منو آقاا... امام رضا... ؟؟ میشه یه وساطتی کنی؟ میشه از خدا بخوای من و رضامو ب هم برسونه؟ از تو میخامش ...  دلم میخواد بیام از نزدیک پا بوست... اروم و قرار دل بی قرارم شدی آقا... 💚 يَا أَبَا الْحَسَنِ يَا عَلِىَّ بْنَ مُوسىٰ ، أَيُّهَا الرِّضا ، يَا ابْنَ رَسُولِ اللّٰهِ ، يَا حُجَّةَ اللّٰهِ عَلىٰ خَلْقِهِ ، يَا سَيِّدَنا وَمَوْلانا إِنَّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ إِلَى اللّٰهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حَاجَاتِنا ، يَا وَجِيهاً عِنْدَ اللّٰهِ اشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللّٰهِ؛ای ابا الحسن، ای علی بن موسی، ای رضا، ای فرزند فرستاده خدا، ای حجّت خدا بر بندگان، ای آقا و مولای ما، به تو روی آوردیم و تو را واسطه قرار دادیم و به‌سوی خدا به تو توسّل جستیم و تو را پیش روی حاجاتمان نهادیم، ای آبرومند نزد خدا، برای ما نزد خدا شفاعت کن 💚چقدر دوستون دارم... میدونم ک صدامو میشنوین... میدونم ک رضامو واسم نگه میدارین... خدا جونم بابت همه داده ها و نداده هات ممنونم... 🌹🌹 چشم امیدم به توئه فقط... میدونم که نا امیدم نمیکنی❤💚
1474
1508