2726

خیلی شخصا با کلمه عذرخواهی اصلا نمیسازم و احساس شخصیم اینه کلمه عذرخواهی با اصل وجود ازدواج سنخیتی نداره نه دکست دارم عذرخواهی کنم نه دوست دارم عذرخواهی بشنوم....حالا چرا دارم اینو میگم...یکی از نکاتی که باعث میشه یکی از زوجین به اصطلاح بعدا طلب کار بشن بیان صریح عذرخواهی هست....و لذا بهتره به جای عذر خواهی کلامی با رفتارتون عذرخواهی کنید و با جبران کار اشتباه از دل همسرتون در بیارید....این برای هر دو جنس کاربرد داره ولی اقایون این رو بهتر عمل میکنند با دو روش یا با رفتار عذرخواهی میکنند یا دست پیش میگرند که پس نیفتند و توپ مقصر بودن رو میندازن گردن زن....چرا حالت دوم اتفاق میفته ...چون زن داره فشار میاره مرد بگه اشتباه کردم.....و این با ذات مرد بودنش در تناقضه اگر فشار نیاری که ثابت کنی کی مقصره مرد خودش قبول داره مقصره و با رفتارش جبران میکنه قطعا

تخصص در زوج درمانی.مشاوره ازدواج.مشاوره پیش از ازدواج

عذر خواهی تو یک جاهایی واقعا بهتر از جبران کردنه

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
توضیح بیشتر لطفا

گاهی وقتا جبران که کنی پشت سرت جار میزنن که ببین چیکار کرده که این جوری داره جبران میکنه ولی عذر خواهی یک کلمه سادس که فقط باید مغرور نباشی تا بگی بعد نهایت نهایتش پشتش میگن حق با اون بوده که عذر خواهی کرده

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️
گاهی وقتا جبران که کنی پشت سرت جار میزنن که ببین چیکار کرده که این جوری داره جبران میکنه ولی عذر خوا ...

مگه قراره چه کاری کنیم جبران کنیم قراره رفتار نرمال داشته باشی و اشتباه قبل رو تکرار نکنی نه اینکه خودشو براش بکشن

تخصص در زوج درمانی.مشاوره ازدواج.مشاوره پیش از ازدواج
مگه قراره چه کاری کنیم جبران کنیم قراره رفتار نرمال داشته باشی و اشتباه قبل رو تکرار نکنی نه اینکه خ ...

ببخشید شما مشاورید می تونم یک سوال بپرسم

چرا نمیتونی میتونی خصوصی یا عمومی درخدمتم

خیلی ممنون