1822
1823
عنوان

برطرف شدن یک ماهه کیست ۷ سانتی

236 بازدید | 24 پست

دوستان من به لطف خدا تونستم یک ماهه کیست ۷ سانتی خودمو به وسیله طب سنتی بر طرف کنم البته در کنارش داروهای که دکترم تجویز کرده بود را هم مصرف می کردم

از آنروزی ک با تو قسم وفاداری خواندہ ام ھر دم و بازدمم ب یاد تو و نام تو بودہ است    

خو

آهای توییکه میخوای پست بذاری ریپلای کنی اول فک کن بعد بنویس شاید یه حرفی بزنی بعد نتونی جم کنی فقط تاپیک نزن برام دعا کنین حواست باشه دری وری ننویسی کسی ازت ناراحت شه خدا فقط دعا های مارو گوش نمیکنه ها😏اگه جوابتو نمیدم نه اینکه زبون ندارم نه دارم خوبشم دارم اما دارم مراعات میکنم بخاطر یکی که اصلا نمیشناسمش یه گناه دیگه برام ثبت نشه خیلی ناراحتی بیا خصوصی برات قرص تجویز کنم وگرنه با تمام این وجود ریپلای کردی دری وری گفتی فقط میتونم برای حالت دعا کنم چون حالت خیلی بده سلیقه ی همه مثه هم نیست همه تو یه جور محیط بزرگ نشدن و این هم معنی اینو نمیده محیطی که تو بزرگ شدی بهتره مخالفی اوکی حرف می‌زنیم اما با آرامش جنگ نداریم اگه با جنگ میحرفی فقط و فقط یه کلام بدبخت خانوادته و جمله ی آخر لطفا با دقت تاپیکا رو بخون از هر چیز سو استفاده نکن جبهه نگیر مسخره نکن سرکوفت نزن تحقیر نکن همه حق انتخاب دارن حق نداری بجای کسی تصمیم بگیری خیلیا میان اینجا دردو دل پس مواظب حرف زدنت باش که بیشتر زخم نزنی به دلش تامامقصاوت ممنوع تو جای خودتی فقط حق نداری دیگر نو قضاوت کنی تو تو جایگاه اون نبودی     بی عرضگی هاتون رو تقصیر من نندازید با تشکر ``قسمت``
کیک و شیرینی، خونگیش خوبه!
1825

چطوری عزیزم من ی کیست فولیکولر ۲۸ داشتم پریود هم شدم نمی دونم برطرف شده یا نه مخوام اقدام به بارداری کنم چکار کردی منم انجام بدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت مغزبادوم بهم دادی.عزیزی که امضامو خوندی برا نی نی م سالم دنیاد بیاد ی صلوات بفرست منم برات دعا میکنم.عزیز دل مامان  ی هفته بود خیلی ترسیدم ترس از دست دانت دیونم کرده بودخداروشکر صحیح و سالم دارمت تورو خدا تنهام نزار .نمیدونم گل دختری یا گل پسر ولی بدون قدمت رو جفت چشمای منو بابای هست زودی بیا و لبامو خندون کن .دعا خیلی خوبه.بارداریمو مدیون اول خدا بعد دعای خیر شما عزیزان هستم انشالله دامن همه منتظرا به زودی سبز بشه .گل پسر مامان داشتنت بهترین حس دنیاس عاشقانه منتظر امدنت هستیم منو بابای     انشاالله تاریخ ۹.۹.۹۹ میرم خونه جدید و مستقل میشم 

چطوری عزیزم من ی کیست فولیکولر ۲۸ داشتم پریود هم شدم نمی دونم برطرف شده 

یا نه مخوام اقدام به بارداری کنم چکار کردی منم انجام بدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت مغزبادوم بهم دادی.عزیزی که امضامو خوندی برا نی نی م سالم دنیاد بیاد ی صلوات بفرست منم برات دعا میکنم.عزیز دل مامان  ی هفته بود خیلی ترسیدم ترس از دست دانت دیونم کرده بودخداروشکر صحیح و سالم دارمت تورو خدا تنهام نزار .نمیدونم گل دختری یا گل پسر ولی بدون قدمت رو جفت چشمای منو بابای هست زودی بیا و لبامو خندون کن .دعا خیلی خوبه.بارداریمو مدیون اول خدا بعد دعای خیر شما عزیزان هستم انشالله دامن همه منتظرا به زودی سبز بشه .گل پسر مامان داشتنت بهترین حس دنیاس عاشقانه منتظر امدنت هستیم منو بابای     انشاالله تاریخ ۹.۹.۹۹ میرم خونه جدید و مستقل میشم 

من یه ۴ سانتی داشتم خودش مث بچه ادم همون ماه با پریود دفع شد😐 هیچکاریم نکردم

"گاهی خدا را صدا بزن بی آنکه بخواهی از او گله کنی، بی آنکه بگویی چرا؟بی آنکه نداشتن ها و نبودن ها را به او نسبت بدهی گاهی خدا را به خاطر خدا بودنش صدا بزن."

هر روز عرق فراسیون دو لیوان می خوردم

رازیانه و تباشیر رو تهیه  کردم و با شیر کوبیدم و آسیاب کردم یه قاشق رازیانه توی دو لیوان آب جوش به مدت ۲۰ دقیقه دم می کردم و یک قاشق چایخوری تباشیر و داخلش قاطی می کردم به مدت ۱۰ روز عصرها می خوردم هر روز صبح ناشتا دوسین میخوردم ترکیب عسل و سیاه دانه و به مدت ۱۰ شب زاج و شیاف می کردن به این صورت که زاج را حرارت می دادم پودر می کردم و با روغن و عسل قاطی میکردم و شیاف می کردم

از آنروزی ک با تو قسم وفاداری خواندہ ام ھر دم و بازدمم ب یاد تو و نام تو بودہ است    
هر روز عرق فراسیون دو لیوان می خوردم رازیانه و تباشیر رو تهیه  کردم و با شیر کوبیدم و آسیاب کر ...

به اینا که گفتی حساسیت دارم باعث میشه پرولاکتین بالا میره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر روز عرق فراسیون دو لیوان می خوردم رازیانه و تباشیر رو تهیه  کردم و با شیر کوبیدم و آسیاب کر ...

زاجو پودر کردی بعد با عسل و روغنه چی مخلوط کردی؟خودش عفونت نمیاره؟خطرناک نیست؟

1904
من یه ۴ سانتی داشتم خودش مث بچه ادم همون ماه با پریود دفع شد😐 هیچکاریم نکردم

کاش مال منم بره  خودش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط قد نخود حرارت بدید با1قاشق چایخوری عسل وروغن زیتون میگن واس بارداری ھم رحم روآمادہ میکنہ

کاش مال منم بره  خودش

واسه من تخمکی بود که تحریک شده بود خیلی بزرگ شده بود ۴سانتی 

"گاهی خدا را صدا بزن بی آنکه بخواهی از او گله کنی، بی آنکه بگویی چرا؟بی آنکه نداشتن ها و نبودن ها را به او نسبت بدهی گاهی خدا را به خاطر خدا بودنش صدا بزن."
زاجو پودر کردی بعد با عسل و روغنه چی مخلوط کردی؟خودش عفونت نمیاره؟خطرناک نیست؟

ن عزیزم باروغن زیتون یابادام تلخ واس من ک عالی بود میگن حتی فیبروم رو ھم برطرف میکنہ

1718