1464
1482
عنوان

برطرف شدن یک ماهه کیست ۷ سانتی

194 بازدید | 24 پست

دوستان من به لطف خدا تونستم یک ماهه کیست ۷ سانتی خودمو به وسیله طب سنتی بر طرف کنم البته در کنارش داروهای که دکترم تجویز کرده بود را هم مصرف می کردم

از آنروزی ک با تو قسم وفاداری خواندہ ام ھر دم و بازدمم ب یاد تو و نام تو بودہ است    

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

1473

مال منم ۵.۵ سانت بود... 

خدای من ❤ خدای مهربونم ❤ تنها آرامشم... تو میدونی تنها پناهمی... میدونی دلم فقط ب تو خوشه... به معجزه تو... میدونی که جز تو امیدی ندارم... میدونی که جز تو و فرستاده هات از هیچکس چیزی نمیخام... میدونم ک تو رحمانی... تو رحیمی... عشقمو برام نگهش دار خدا... برام حفظش کن... موانعمونو حلش کن... خدایا نذار حسرت شه واسم... نذار داغش تا ابد بمونه رو دلم... تو که میدونی عاشقشم... تو که میدونی جونمون در میره برا هم... میدونی ک جدایی دو معشوق منصفانه نیست... خدا جونمممم تازه دارم معنی زندگی رو کنار رضام میفهمم.. مزه عشق دو طرفه رو میچشم... میشه برام نگهش داری؟ قول میدم نذارم غم تو دلش راه پیدا کنه... اذیتش نمیکنم این بنده مهربونتو... من تو زندگیم روزای سختی رو گذروندم... میشه رضارو واسم ببخشی عوض اونروزا دربیاد؟ میشه عشقم بشه همسرم؟ میشه رضام بشه بابای نی نیام؟ میشه خداجونم؟ میخام مامان روژانم بشم... همون روژانی ک رضا باباشه... یا امام رضا ❤ ای امام زیبایی ها... دلم حرمتو میخاد... بطلب منو آقاا... امام رضا... ؟؟ میشه یه وساطتی کنی؟ میشه از خدا بخوای من و رضامو ب هم برسونه؟ از تو میخامش ...  دلم میخواد بیام از نزدیک پا بوست... اروم و قرار دل بی قرارم شدی آقا... 💚 يَا أَبَا الْحَسَنِ يَا عَلِىَّ بْنَ مُوسىٰ ، أَيُّهَا الرِّضا ، يَا ابْنَ رَسُولِ اللّٰهِ ، يَا حُجَّةَ اللّٰهِ عَلىٰ خَلْقِهِ ، يَا سَيِّدَنا وَمَوْلانا إِنَّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ إِلَى اللّٰهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حَاجَاتِنا ، يَا وَجِيهاً عِنْدَ اللّٰهِ اشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللّٰهِ؛ای ابا الحسن، ای علی بن موسی، ای رضا، ای فرزند فرستاده خدا، ای حجّت خدا بر بندگان، ای آقا و مولای ما، به تو روی آوردیم و تو را واسطه قرار دادیم و به‌سوی خدا به تو توسّل جستیم و تو را پیش روی حاجاتمان نهادیم، ای آبرومند نزد خدا، برای ما نزد خدا شفاعت کن 💚چقدر دوستون دارم... میدونم ک صدامو میشنوین... میدونم ک رضامو واسم نگه میدارین... خدا جونم بابت همه داده ها و نداده هات ممنونم... 🌹🌹 چشم امیدم به توئه فقط... میدونم که نا امیدم نمیکنی❤💚

چطوری عزیزم من ی کیست فولیکولر ۲۸ داشتم پریود هم شدم نمی دونم برطرف شده یا نه مخوام اقدام به بارداری کنم چکار کردی منم انجام بدم

❤❤❤❤❤❤❤Coming soooonچند وقته دارم همش امضاهای کاربر هارو میخونم به خدا دلم خون شد چقد منتظر  هستن و انتظار مادرشدنو میکشن .خدایا خیلی ازت خجالت کشیدم  که چقد کم طاقتم .چه ادمهای صبورتراز من وجود دارن .خدایا التماست میکنم .قسمت میدم جان امام حسین .دامن تمام  اینای که صبورانه انتظار مادرشدنو میکشن سبز کن .من راضی ام اخر همه اینا مامان بشم .خدایا خواهش میکنم  معجزه قشنگتو به همه اونای که از صمیم قلب دوست دارن نشون بده امین 

چطوری عزیزم من ی کیست فولیکولر ۲۸ داشتم پریود هم شدم نمی دونم برطرف شده 

یا نه مخوام اقدام به بارداری کنم چکار کردی منم انجام بدم

❤❤❤❤❤❤❤Coming soooonچند وقته دارم همش امضاهای کاربر هارو میخونم به خدا دلم خون شد چقد منتظر  هستن و انتظار مادرشدنو میکشن .خدایا خیلی ازت خجالت کشیدم  که چقد کم طاقتم .چه ادمهای صبورتراز من وجود دارن .خدایا التماست میکنم .قسمت میدم جان امام حسین .دامن تمام  اینای که صبورانه انتظار مادرشدنو میکشن سبز کن .من راضی ام اخر همه اینا مامان بشم .خدایا خواهش میکنم  معجزه قشنگتو به همه اونای که از صمیم قلب دوست دارن نشون بده امین 

هر روز عرق فراسیون دو لیوان می خوردم

رازیانه و تباشیر رو تهیه  کردم و با شیر کوبیدم و آسیاب کردم یه قاشق رازیانه توی دو لیوان آب جوش به مدت ۲۰ دقیقه دم می کردم و یک قاشق چایخوری تباشیر و داخلش قاطی می کردم به مدت ۱۰ روز عصرها می خوردم هر روز صبح ناشتا دوسین میخوردم ترکیب عسل و سیاه دانه و به مدت ۱۰ شب زاج و شیاف می کردن به این صورت که زاج را حرارت می دادم پودر می کردم و با روغن و عسل قاطی میکردم و شیاف می کردم

از آنروزی ک با تو قسم وفاداری خواندہ ام ھر دم و بازدمم ب یاد تو و نام تو بودہ است    
1432
هر روز عرق فراسیون دو لیوان می خوردم رازیانه و تباشیر رو تهیه  کردم و با شیر کوبیدم و آسیاب کر ...

به اینا که گفتی حساسیت دارم باعث میشه پرولاکتین بالا میره

هر روز عرق فراسیون دو لیوان می خوردم رازیانه و تباشیر رو تهیه  کردم و با شیر کوبیدم و آسیاب کر ...

زاجو پودر کردی بعد با عسل و روغنه چی مخلوط کردی؟خودش عفونت نمیاره؟خطرناک نیست؟

1474
من یه ۴ سانتی داشتم خودش مث بچه ادم همون ماه با پریود دفع شد😐 هیچکاریم نکردم

کاش مال منم بره  خودش

فقط قد نخود حرارت بدید با1قاشق چایخوری عسل وروغن زیتون میگن واس بارداری ھم رحم روآمادہ میکنہ

زاجو پودر کردی بعد با عسل و روغنه چی مخلوط کردی؟خودش عفونت نمیاره؟خطرناک نیست؟

ن عزیزم باروغن زیتون یابادام تلخ واس من ک عالی بود میگن حتی فیبروم رو ھم برطرف میکنہ

1508