1874
1955

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983

بچه ها لینک و باز نکنید ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔

خدایا اگه قراره من وقتی که ازدواج کردم از این استوری های اولین یلدای من و آقایی، اولین تولد من و آقایی، یا عکس دستم رو دستای پشمالوی آقایی رو بذارم پروفایل و موهام و رنگ بلوند زرد کنم همین الان من و ناکام بکش               

کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو 

چی بگم که دلم خونه اصلا مگه چیزی هم مونده برای گفتن 🖤گر تو گرفتارم کنی من با گرفتاری خوشم❤داروی دردم گر تویی در اوج بیماری خوشم❤
1984
1976
بچه ها لینک و باز نکنید ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔

اصلا باز نمیشه😐😐

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  
1718