1608
1605

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1522

بچه ها لینک و باز نکنید ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔

با دوست پسراتون میرین شمال؟ من یبار با تلفن کارتی به دوست پسرم زنگ زدم بابام فهمید با نیسان از روش رد شد منو هم با اسید غسل داد الان پوست ندارم  اصن چجوری شماها عاشق میشین من فقط گشنم میشه   

کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو 

شازده ننت درخواست دوستی نده چون اعصاب ندارم آبرو برات نمیزارم😂  😂😂😂😂😂درضمن اونایی که میگن پروفایلت خیلی با حاله بهشون میگم قابلتون رو نداره😍😍 نه شوخی کردم کپی نکنین😂😂😂😂
1432
1403
بچه ها لینک و باز نکنید ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔

اصلا باز نمیشه😐😐

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  
1578