1676
1605

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

بچه ها لینک و باز نکنید ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔

با دوست پسراتون میرین شمال ؟ من یبار با تلفن کارتی به دوست پسرم زنگ زدم بابام فهمید با نیسان آبی از روش رد شد قطع نخاع شد منو هم با اسید غسل داد الان پوست ندارم      خوش ب حالتون عاشق میشین من فقط گشنم میشه  

کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو 

از من بعید بود ولی عاشقت شدم❤❤از تو بعید نیست جهان عاشقت شود❤❤❤احدتنها دلیل زندگی کردنم عاشقتم ❤❤❤برای رسیدنمون به هم صلوات بفرستین و لایک کنید مرسی
8
بچه ها لینک و باز نکنید ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔

اصلا باز نمیشه😐😐

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  
1651