2726

سلام بچه هااااا

کسایی که گوجی بری خوردن ، آیا واقعا توی چربی سوزی یا زیبایی پوست موثره؟ طعمش چجوریه چطوری باید مصرف کنیم لطفا اگه کسی تجربه ای داره‌ بگهههههه

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
گوجه بری چیه ؟

یه میوه ایه شبیه کشمش اما بزرگتر و رنگش قرمزه البته خشک شده اش اون شکلیه و تازش توی ایران کشت نمیشه بنطرم‌، به شکل همین خشک شده وارد میشه و مصرف میشه

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
من تو سالاد میریزم خوشمزه‌اس فقط یادت باشه هییییییییییچ ماده غذایی ای نمیتونه به تنهایی اثر معجزه ...

ممنون عزیزم

آره اون که صددردصد.... اما خب سی درصدم تاثیر کنه من راضیم😉😂میخواستم ببینم واقعا چیزایی که در موردش میگن راسته

گوجه بری چیه ؟

این عکسشه عزیزم