2410
2553
عنوان

دوستم میگه :جووووووون من چقدررررررر خوشبختم !!! 😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 38 پست
منم الان از مشاوره میام حالم خوبه،احساس قدرت میکنم،برام دعا کنید ان شالله که همه زندگیشون عالی باشه ...

خدا کمکت کنه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خوش به حالش غبطه خوردم کاش همه بتونیم

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
حتما یه برنامه خوبی برای زندگیش داره و شما بی خبری . استاد دانشگاه بودن ولو تو شهرستان هم بد کیسی نی ...

واللا اگه میخواس بره سرکار تا 32 رفته بود 

میگه شاید موفق شدم نمایشگاه نقاشی بزنم من معروف میشم یه روز !

خودشو با کمال الملک اشتباه گرفته فک کنم !

اعتقادات عجیبی داره .مثلا میگه عمر کوتاهه وباید به جنبه های مثبت نگاه کرد . ازاین شعارها حرفا 

شاید برای اون شده باور اگه شعار بود نمیتونست شاد زندگی کنه پس خودش به این باور رسیده خوش به حالش من که به حالش غبطه میخورم

2714
واللا اگه میخواس بره سرکار تا 32 رفته بود  میگه شاید موفق شدم نمایشگاه نقاشی بزنم من معروف میش ...

کمال الملک آدم نبود؟ از فضا اومد؟ اینم آدم فرقش با کما الملک چیه؟ به خاطر همین طرز فکر که ایرانیا به جایی نمی رسن

وقتی چت شوهرش بایه دختره دانشجو 5 ماه پیش و دید  می یومد باشگاه ومیرقصید !

بهترین کاره ممکنومیکنه عزیزم، چیکار به احوال مردم دارین!!! اون اونجوری خوشه😊

وزن فعلی 82👈هدف اول 75👈هدف دوم👈70👈هدف سوم 65👈هدف چهارم 60،خیییلی تلاش کردم دکتررفتم توخونه رژیم گرفتم تاحالا نشده.... ولی عیب نداره ازاین ب بعد میتونم چون خیییلی اذیت میشم توهرشرایطی... من مییییتوووونم💪💖
2706