2703
2553
عنوان

برم یا نه😞

84 بازدید | 6 پست

من ۲۹ سالمه  و به کار خیلی نیاز دارم از لحاظ روحی

قبلا یه شرکت کار میکردم همشون اقا بون ولی ۶_۷نفر بودن همشونم غریبه بودن،مربوط به صنایع دفاع بود و هوایی بود البته بخش خصوصی ،اما هم نظافتی هم ابدارچی هم حسابدار هم منشی بودم ،ناهارم پای شرکت بود ک البته جالبم نبود،ولی همیشه خابای خیلی خوبی درموردش میدیدم😁حتی قبر استخدامم😂

حالا رفتم یشرکت از سال۶۴ فعالیت داره،سه روزه دارم میرم،دو تا ساختمان داره ،حدود ۴۰ نفر هم کارمند و کارگر 

تو ساختمانی ک من هستم کارخونس ،حدود ۳۰ تا اقا ،اول فک کردم خوبه راحتم اخه شهر ما کوچیکه

ولی حالا همشون منا شناختن ،مامان و بابا و خانواده و اینا،حس خوبی ندارم ،خیلی هوامو دارن البته حالا اولشه یا همشهریمن اینشکلیه 

کارمم فقط با سیستم و تلفن هست 

سرویس هم یه ماشین شخصی فقط واسه من گذاشتن 

در کل خوبه ولی ازینکه همه اشنا هستن حس خوبی ندارم😕اخه من توی شهر خودمون از سر اجبار و حرف و حدیث و مامان و بابام چادر سر میکنم ولی تو محل کار مقنعم یخورده عقبه،چادر ندارم 

ولی ۴ ماه گشتم تا این کارو پیدا کردم😕

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه محیطش خوب و سالمه بمون حیفه کار خوب کم پیدا میشه

خوبه واقعا ولی ازینکه الان اینا توی شهر منا با چادر میدیدن ولی تو محل کار با مانتو و اینا میبینن معذبم 

از طرف دگ با اینکه کار قبلیم زحمتش بیشتر بود و رییسم متوقعتر بودم ولی بیشتر دوسشون داشتم اصلا نمیدونم چرا😣😣😣😣

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
2720
سنگین باش کسی پشت سرت حرف نمیزنه با خیال راحت کارتو بکن با مردها اصلا شوخی و خنده نکن سبک میشی

نه اصلا اهل شوخی و اینا نیستم،حرف میزنم باهاشون ولی شوخی نه

اما تو محل کارم من اصا دوست ندارم محجبه باشم😣😣😣یعنی اصلا نمیتونم🤐

الان شرايط به اين خوبي من نفهميدم كجاش بده سر مغنه ات ناراضيي😐خداروشكر كن تو شهراي بزرگش كار نيست چ ...

سر اینکه همه تو قسمت کارخونه عاقا هستن و پسر همسایه و اینا 

البته اتاق من جدا از همه هست،منم سعی میکنم از اتاقم بیرون نرم،تو ساختمون دگ دوتا خانم دگ هستن ولی پیش من نیستن

اینم تو منطقه صنعتی هست😣البته خانمای زیادی تو این منطقه کار میکنند 

میترسم واسم حرف بشه ولی انگار ادمای ابروداری هست