2726
عنوان

عروسمون قصد جدایی داره😔😭😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1187 بازدید | 81 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعانویساسرکتاب که بازمیکنن خیلی ازاین حرفامیزنن ب یکی فامیل دورمون همینوگفته بوداماخوبوخرم الان باشو ...

پس احتمال میدید دروغ گفته باشه یعنی؟؟؟

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"
2728
برام همیشه سواله اینوقتا ب همه چی فکرمیکنیم شایدراه حلی پیدابشه اما واقعامشاوره چ ایرادی داره ک گزی ...

اولش گفتیم برید مشاور نرفتن همش پشت گوش انداختن اولین شرط پدر عروسمون این بود که دکتری بخونن ولی پدر من  گفت شاید ده سال دیگه هم قبول نشدن اینا ؛شرط بر این شد که درسشون تموم بشه عقد بشن الان اخر ابان دفاع هر جفتشونه قرارمونم شب یلدا بود که اینجوری شد نمیدونم چکار کنم هر جفتشون گوشیشون و خاموش کردن

بعدشم شنیدی میگن درکارخیرحاجت هیچ استخاره نیس شماکاتون خیره سرکتابتون براچیه

نمیدونم یکی گفت برید سرکتاب باز کنید ببینید چرا اینا اینهمه خروس جنگین اون خانمه هم اینجا معرفی کردن بهم زنگ زدم اونم اونجوری گفتش دیگه اعصاب نمونده برام

نمیدونم یکی گفت برید سرکتاب باز کنید ببینید چرا اینا اینهمه خروس جنگین اون خانمه هم اینجا معرفی کردن ...

والله ماچن وقت پیش طالع دیدیم هم شوهرم هم من ب شوهرم گفتن کارتوعوض میکنی واصلانم نشدبه منم گفت جدایی هست توزندگیت چرته ازنظرمن

2706