2726
عنوان

عروسمون قصد جدایی داره😔😭😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1187 بازدید | 81 پست

واااا

خب عزیزم گناه داره بنده خداا

دو ساااااله صیییغه س 

خودت باشی قبول میکنی

بعدشم اگر داداشت کار نداشت و میگه میخوام مشورت کنم چرا بنده خدا رو صیغه کردین

مشورت برای چی دقیقا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز زنگ‌زدم به ی خانم که فقط سرکتاب باز میکرد برگشت گفت دخترم ایشون جن عاشق داره برای همینه اخلاقش ...

به چه چیزایی اعتقاد دارید به جای اینکارا یه کاری براش دست و پا کنید طفلیا هارو بفرستید سر خونه زندگیشون

ایشون جن عاشق نداره عزیزم ایشون برادرت دوست داره دو ساله با صیغه پاش وایساده و برادرت درکش نمیکنه واسه همین با حرفهای کوچیک برادرت بهم میزیزه

چقدر شما پروید  شما که نمیخواید یه دختر چند سال صیغه باشه ( اصلا از اولم نباید قبول میکرد) که ...

لطفا مودب باشید اعصاب ندارید تشریف ببرید بیرون

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"
2728

به نظر من که دختر مردم گناه داره پراشو باز کنین بره پی زندگیش 

برادرتونم تاشرایطش درست نشده بهتره دیگه کسی رو صیغه و معطل خودش نکنه

تفاهمم که ندارن الان بره بهتره تافردا بایه بچه

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
واااا خب عزیزم گناه داره بنده خداا دو ساااااله صیییغه س  خودت باشی قبول میکنی بعدشم اگر داد ...

خودش میخواست از اول ما اولش شرایط و گفتیم بهم نمیدونم چی بینشون رد و بدل شده ولی تقصیر برادرم هست گفتیم صبر کنید درستون تموم بشه بعد عروسمون صبر نکرد قرار بود آذر ماه عقد کنن ولی نمیدونم چی شده الان بینشون

شاید میخواد شما رو بترسونه که بیشتر به فکرشون باشین

دوساله نامزد هسن خوب طبیعیه که خسته شده باشه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

[QUOTE=] جمع کن این چرندیاتُ ، همون بهتر که جدا بشه ، حداقلش یک خواهرشوهرِ کم سواد و کم خردی چون شما نخواهد د ... [/QUOTE]

انشالله سرتون بیاد تا دیگه پشت سر کسی یاوه گویی نکنید

هرددو دانشجو هستن باید درسشون تموم بشه تو بیمارستان استخدام بشن

خب چه ربطی داره،عقد کنن هم میتونن صبر کنن عقد کنن 

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
تاحالاشم دوساله صیغه مونده خیلی لطف کرده.  شما بد موقع کنار کشیدید... دختر مردم رو عقد کنید خب ...

خب قرارمون شب یلدا بودش برادرم کنار نکشیده نمیدونم چی بینشون رد و ردل شده هیچ کدوم حرف نمیزنن که بدونیم چی میگن

امروز زنگ‌زدم به ی خانم که فقط سرکتاب باز میکرد برگشت گفت دخترم ایشون جن عاشق داره برای همینه اخلاقش ...

دعانویساسرکتاب که بازمیکنن خیلی ازاین حرفامیزنن ب یکی فامیل دورمون همینوگفته بوداماخوبوخرم الان باشوهرش زندگیشومیکنه

2706