1507
1520
عنوان

عروسمون قصد جدایی داره😔😭😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1086 بازدید | 81 پست

امروز زنگ‌زدم به ی خانم که فقط سرکتاب باز میکرد برگشت گفت دخترم ایشون جن عاشق داره برای همینه اخلاقش ی لحظه اتشی میشه و ایشون از برادرت جدا میشه 😢😢من نمیخوام این اتفاق بیافته اصلا گفتم خب من چیکار کنم چطور بهش بفهمونم گفت ایشون یه بخته هست بعد برادر شما با دو نفر دیگه هم عقد میکنه و برمیگرده دیگه دارم دیونه میشم گفت اصلا ستاره هاشونم جفت هم نیستن😢چیکارکنیم من دلم نمیخواد عروسمون بره و جدا بشه چجور بهش بگم که این مشکل و داره

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"

چقدر شما پروید 

شما که نمیخواید یه دختر چند سال صیغه باشه ( اصلا از اولم نباید قبول میکرد) که براادرجانتون شرایطو محیا کنه

رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا می دونم آدم خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشے به مرور میشے شبیه همون.دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......                                ♥لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم♥

برای تولد اونی که دوستش داری 

یه سیم‌کارت مشابه با تاریخ تولدش هدیه بده تا همیشه توی خاطرش بمونه

حق داره دختر مردم.دادا ش تون دنبال بهانه اس.دوسال صیغه کرده دختر مردم رو حالا که باید عقد کنه دختر مردم بلاتکلیف نباشه دبه کرده.بیچاره دختران سرزمینم.چه خانواده ای داره که اجازه دادن دخترشون دو سال صیغه باشه بدون هیچ حق وحقوق وتعهدی

پسرم ودخترم وهمسرم،عشق ونفس من هستند😍

تاحالاشم دوساله صیغه مونده خیلی لطف کرده. 

شما بد موقع کنار کشیدید... دختر مردم رو عقد کنید خب! 

بعدم عجیب میزد یعنی میخواد با کس دیگه ای ازدواج کنه؟ 

حتی در اون صورت هم حق داره... حداقل رک و راست اومده گفته نمیخواد ادامه بده 

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  
1473
دو سال هنوز کار نداره و باید با خانوادش مشورت کنه؟ زیادی هم تحمل کرده

هرددو دانشجو هستن باید درسشون تموم بشه تو بیمارستان استخدام بشن

برادر شما که شرایط ازدواج نداشت اشتباه کرد دختر مردمو معطل خودش کرد و صیغه خوندن

اگه واقعا مشکلی بود ، بله بهم زدن خوبه. ولی وقتی برادرتون میگه شرایط ندارم ، از اول نباید پا پیش میداشت

۲سال زمان کمی نیست

خداجون انتظار ۵سالمو تموم کن خسته شدم من بنده کم طاقتت هستم 😔 همه امیدم به دستای معجزه گر خودته
8

واااا

خب عزیزم گناه داره بنده خداا

دو ساااااله صیییغه س 

خودت باشی قبول میکنی

بعدشم اگر داداشت کار نداشت و میگه میخوام مشورت کنم چرا بنده خدا رو صیغه کردین

مشورت برای چی دقیقا

امروز زنگ‌زدم به ی خانم که فقط سرکتاب باز میکرد برگشت گفت دخترم ایشون جن عاشق داره برای همینه اخلاقش ...

به چه چیزایی اعتقاد دارید به جای اینکارا یه کاری براش دست و پا کنید طفلیا هارو بفرستید سر خونه زندگیشون

ایشون جن عاشق نداره عزیزم ایشون برادرت دوست داره دو ساله با صیغه پاش وایساده و برادرت درکش نمیکنه واسه همین با حرفهای کوچیک برادرت بهم میزیزه

zeinab_dailiness <= پیج اینستای من
چقدر شما پروید  شما که نمیخواید یه دختر چند سال صیغه باشه ( اصلا از اولم نباید قبول میکرد) که ...

لطفا مودب باشید اعصاب ندارید تشریف ببرید بیرون

1403

به نظر من که دختر مردم گناه داره پراشو باز کنین بره پی زندگیش 

برادرتونم تاشرایطش درست نشده بهتره دیگه کسی رو صیغه و معطل خودش نکنه

تفاهمم که ندارن الان بره بهتره تافردا بایه بچه

به دشمنان علی  تا به حشر لعنت باد،،علی  و آل علی  را ز جان و دل صلواات💓    اطاعت از ولی فقیه آزمون قبل از ظهوراست.
واااا خب عزیزم گناه داره بنده خداا دو ساااااله صیییغه س  خودت باشی قبول میکنی بعدشم اگر داد ...

خودش میخواست از اول ما اولش شرایط و گفتیم بهم نمیدونم چی بینشون رد و بدل شده ولی تقصیر برادرم هست گفتیم صبر کنید درستون تموم بشه بعد عروسمون صبر نکرد قرار بود آذر ماه عقد کنن ولی نمیدونم چی شده الان بینشون

شاید میخواد شما رو بترسونه که بیشتر به فکرشون باشین

دوساله نامزد هسن خوب طبیعیه که خسته شده باشه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
1514