1600
1480
عنوان

عروسمون قصد جدایی داره😔😭😢

1093 بازدید | 81 پست

سلام دوستای عزیز؛خیلی اعصابم خورده میشه راهنمایی کنید دو سال پیش برادرم و عروسمون نامزد کردن و دوسال صیغه هستن همش سر بحثای کوچیک باهم حرفشون میشد و البته برادرم بی تقصیر نیست لجبازه ولی عروسمونم اصلا درمقابلش کم نمیاورد ما هم به کل خودمون و سر دعواها کنار کشیده بودیم که دخالتی نکنیم و خودشون مشکلاتشون و حل کنن تا دو هفته میش قربون صدقه هم میرفتن تو پروفایل و اینا که هفته پیش خود عروسمون زنگ زد به برادرم که دیگه من نمیتونم با برادرتون ادامه بدم بهش میگم بیا عقد کنیم میگه بزار کار پیدا کنم و با پدر مادرم مشورت کنم من دیگه نمیتونم و میخواد نامزدیش و بهم بزنه😢😢رفتاراش خیلی عجیب میزد اصلا هیچ وقت اینجوری نبود

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546

خب حق داره دوسال کم نیستا 

بنظرتون وقتش نرسیده قدمی بردارین برای این بندگان خدا 

بی زحمت برای حل شدن مشکلات همه و من دو تاصلوات بفرستین ان شا الله حاجت روایی خودتون😔❤
8

حق داره 

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍ممنون از هدیه بی نظیرت تو ماه رمضان 😍😍😍😍برا سلامتی نی نی جان و بارداری و زایمان راحتم ی صلوات میفرستین خانومای گل 🌹🌹

خب صیغه رو هواس دیگه اونو برا آشنایی میخونن مثلا دوهفته یا سه هفته ن دوساااال

گَ گَ گَ گَدایِه 💁‍♂️ اینم شانسِ مایِه 😒☹***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1396
1547