2410
2553
عنوان

ایا میشه ب این آدم دوباره اعتماد کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 51 پست

نه اصلا آدمای اینجوری عوض نمیشن گول نخور

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
عزیزم  فدصت خیلی خوبیه  حتما جداشو   برگردی بزرگترین اشتباهته      من ...

دقیقا

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فامیل شوهرمی انگار. دقیقا دختره همین داستانا براش پیش‌اومد. هی پسره میومد‌دوباره میرفت تواون دوسال عقدشون جمعاشاید یکماه‌باهم کنارهم بودن. اخربازووورازش جداشد.الان عقد کرده با ی پسره سرب زیرو کاری

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2720
درست میگی دودل شدم میگم نکنه بعد طلاق بگم چرا بهش فرصت ندادم کاش میدادم

ازونورم دودل باش بعد رفتن سر زندگیت بگی چرا ب خودم بها ندادم.در واقع با دادن فرصت دوباره ب چنین فرد سست عنصری فرصت دوباره ی خودتو سوخت میکنی

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
2714
میدونم ک ادامه زندگی اشتباهه ولی از اینده طلاق میترسم ‌از کجا معلوم ادمی ک بعدش میاد بدتر نباشه

عزیزم این ادم عوص بشو نیست    حالا خوبه تااخرعمر مجرد باشی  یا کسیو تحمل کنی ک روحتو ازیت کنه؟

نترس از بعدی   دخترایوخوب و خانواده دار خاستگار خوب میاد براش 

2706