2703
2553
عنوان

ایا میشه ب این آدم دوباره اعتماد کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 51 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم اولا که الان گوشیتو خاموش کنه و جواب نده چون ممکنه تحت تاثیر پیاماش قرار بگیری و احساسی تصمیم بگیری ..

من که نمیدونم کل ماجرا چی بوده ولی قطعا همسرت هم حرف هایی داره برای گفتن ..

بنظرم از مشاور کمک بگیر و باهم پیش مشاور برید اما خودت مستقیم باهاش صحبت نکن چون ممکنه تحت تاثیر قرار بگیری ولی با کلیت حرفات من اگه بودم حقیقتش قبول نمیکردم که رابطه رو دوباره ادامه بدم

2456
بنظرم اولا که الان گوشیتو خاموش کنه و جواب نده چون ممکنه تحت تاثیر پیاماش قرار بگیری و احساسی تصمیم ...

میدونم ک ادامه زندگی اشتباهه ولی از اینده طلاق میترسم ‌از کجا معلوم ادمی ک بعدش میاد بدتر نباشه

مشاور خیلی پیشنهاد خوبیه ولی اینکه خودم دوستش ندارم چی؟؟؟

اگ دوسش نداری ک کلا یه چیز دیگس،خب اگ دوسش نداری چطوری میخوای بری باهاش یه عمر زندگی کنی!!!! ،

خودت از هرکس بهتر خودتو میشناسی قراره یه عمر باهاش زندگی کنی سعی کن با خودت تعارف نداشته باشی ،

🍭🧁🍹🍰
2714
اخلاقی ک با شیر خوردن بره جان یارو مگه طرف جانش دربیاد ک این اخلاقاش دربیاد.ماشالا یکی دوتام نیست... ...

درست میگی دودل شدم میگم نکنه بعد طلاق بگم چرا بهش فرصت ندادم کاش میدادم

کسی که چن ماه رفنه سراغتو نگرفنه حالا از ترس مهربه برگشته. به درد نمیخوره اگر دختر هستی زنش نشدی مهریه رو یه کمشو بگیر بقیه رو ببخش تا بره . اگر وضع مالی خوبی داده بگیر ازس وگرنه ولش کن تا بره

دلا خو کن به تنهایی که از تنها بلا خیزد
میگم نکنه بعدا بگم کاش بهش فرصت میدادم

من به هیچ عنوان پیشنهاد جدایی رو نه به کسی دادم نه میگم،به نظرم باید به آدما فرصت بدیم،فک میکنم همین ک میگی ک بعدا کاش...

یه جورایی دوست داشتنه،خواهر من پیش مشاور برو،یا حداقل اگ قصد برگشت داریی تو دادگاه یه تعهد هایی ازش بگیر،

🍭🧁🍹🍰

تا دیر نشده جدا شو

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

عزیزم  فدصت خیلی خوبیه  حتما جداشو   برگردی بزرگترین اشتباهته      من رشتم ـروانه و استاداموت هنیشه میگن آدم بددهن و دست ب بزن درست بشو نیس    ولتم ک کرده   کلا دیع بیخیال شو

2706