2703
2553

سلام من یک سال پیش عقد کردم .بعد عقد متوجه رفتارش شدم.اهل کار کردن نبود واقعا نبود .بد دهن بود الکی عصبی میشد کتک میزد دوس داشت فقط حرف خودش باشه .فکر کنید با مادرش قهر بود فشش میداد منکه هیچی .هر چی من تلاش میکردم برای زندگیمون اون بیخیال .هر بار بحثمون میشد منو میزاشت میرفت تا چند ماه نمیومد بعدش خانواده من باید دنبالش میرفتن .میرفت بد گویی منو میکرد همه جا (نمیگم من عالی بودم منم غر میزدم اعتراض میکردم ب کاراش و...)اخرین بار مرداد ماه بحث کردیم منو ول کرد رفت تا الان .پدرمادرشم نیومدن بگن چیشده .بابام ب بزرگترا گفت ولی بازم نیومدن .من رفتم دنبال اینکه مهریمو بزارم اجرا .دیشب اس داده بهم ی فرصت دیگ بده و فهمیدم اشتباه کردم و....

ب نظرتون بهش فرصت بدم ؟باید بگم من هنوز عقدمو خونه پدرم.هنوزم باکرم .

ولی دیگه دوستش ندارم اصلا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تورو نمیدونم ولی بمیرمم دیگه اعتماد نمیکنم چون اینی که خوب نشده مطمئنن بعداعتماد دوبارت بازم بت لطمه میزنه

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2714

نه تمومش کن بیفایده است خرش که ازپل گذشت همون آدمه باز......بزنم چه چه بلبل  که خرم گذشت ازاین پل

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر

اخلاقی ک با شیر خوردن بره جان یارو مگه طرف جانش دربیاد ک این اخلاقاش دربیاد.ماشالا یکی دوتام نیست....این ادم بدرد زندگی نمیخوره تا دختریتو داری جداشو ی نفر دیگم این وسط بدبخت نکن

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘

بامشاورمشورت کن اینجاهمه فقط میگن جداشو

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
2706