1464
1482

سلام من یک سال پیش عقد کردم .بعد عقد متوجه رفتارش شدم.اهل کار کردن نبود واقعا نبود .بد دهن بود الکی عصبی میشد کتک میزد دوس داشت فقط حرف خودش باشه .فکر کنید با مادرش قهر بود فشش میداد منکه هیچی .هر چی من تلاش میکردم برای زندگیمون اون بیخیال .هر بار بحثمون میشد منو میزاشت میرفت تا چند ماه نمیومد بعدش خانواده من باید دنبالش میرفتن .میرفت بد گویی منو میکرد همه جا (نمیگم من عالی بودم منم غر میزدم اعتراض میکردم ب کاراش و...)اخرین بار مرداد ماه بحث کردیم منو ول کرد رفت تا الان .پدرمادرشم نیومدن بگن چیشده .بابام ب بزرگترا گفت ولی بازم نیومدن .من رفتم دنبال اینکه مهریمو بزارم اجرا .دیشب اس داده بهم ی فرصت دیگ بده و فهمیدم اشتباه کردم و....

ب نظرتون بهش فرصت بدم ؟باید بگم من هنوز عقدمو خونه پدرم.هنوزم باکرم .

ولی دیگه دوستش ندارم اصلا

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

1473

نه تمومش کن بیفایده است خرش که ازپل گذشت همون آدمه باز......بزنم چه چه بلبل  که خرم گذشت ازاین پل

هرکس که بدم گفت بدی سیرت اوست.هرکس که مراخواندنکو خودنیکوست.حال متکلم ازکلامش پیداست.ازکوزه همان برون تراود که دراوست  
1485

اخلاقی ک با شیر خوردن بره جان یارو مگه طرف جانش دربیاد ک این اخلاقاش دربیاد.ماشالا یکی دوتام نیست....این ادم بدرد زندگی نمیخوره تا دختریتو داری جداشو ی نفر دیگم این وسط بدبخت نکن

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘

بامشاورمشورت کن اینجاهمه فقط میگن جداشو

اللََـــهُّـــمْ اْْرزُقْنْــــأکََـــرْبََــــ❤لْْــا.                         الَلــــهُُمْ عََــجـِِِــلْْ لِِِـوََلــیــکَََ الـــفَََرجْْ❤                 الْــــهُُمّْ صَــلِ عَــلْیْ مُحـــمََّدْوَآلِ مُحَـــمَّدْ❤            وعَجِِـــل فَــرَجَــهُــمْ❤
1403

بنظرم اولا که الان گوشیتو خاموش کنه و جواب نده چون ممکنه تحت تاثیر پیاماش قرار بگیری و احساسی تصمیم بگیری ..

من که نمیدونم کل ماجرا چی بوده ولی قطعا همسرت هم حرف هایی داره برای گفتن ..

بنظرم از مشاور کمک بگیر و باهم پیش مشاور برید اما خودت مستقیم باهاش صحبت نکن چون ممکنه تحت تاثیر قرار بگیری ولی با کلیت حرفات من اگه بودم حقیقتش قبول نمیکردم که رابطه رو دوباره ادامه بدم

1457