2726
عنوان

پارسال آذر بود ..‌.

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 47 پست
تو منی یا من تو ام دقیقا منم پلرسال اذر اقدام کردم تا حالا که بی تیجه تا حالا فقط با بیبی چک منفی رو ...

انشاا...به زودی دامنت سبز بشه اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل الفرجهم

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تو منی یا من تو ام دقیقا منم پلرسال اذر اقدام کردم تا حالا که بی تیجه تا حالا فقط با بیبی چک منفی رو ...

من این ماه با اینکه دقیقا روزای تخمک گذاریمو اقدام کردم ولی از حالتام میدونستم قراره پریود شم و باردار نیستم.

شوهرمم پا به پای من منتظره. 

انشاءالله که زودتر نتیجه بگیری  اتفاقا امروز تو خونه ماهم حرف بچه بود واقعا شرمنده همسرم شدم&n ...

انشاا...دامنت سبز میشه اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل الفرجهم

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
آخی منم ماه اول منتظر بودم الان سه ماه شده،تهیه انتظار سخته

انشاا...دامنت سبز بشه اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل الفرجهم

ممنونم  خدا نی نی تو حفظ کنه عمر ۱۰۰ ساله بده

مرسی🌹🌹🌹

انشاءالله که زودتر نتیجه بگیری  اتفاقا امروز تو خونه ماهم حرف بچه بود واقعا شرمنده همسرم شدم&n ...

جدیدا خانواده هام هی میگن بچه بیارید 

حوصله هیچکسو ندارم

سنت خوبه عزیزم فقط استرس نداشته باش و بیشتر سعی کن چیزای گرم بخوری هم تو هم شوهرت تا قوای جنسی بیشتر ...

یه شکلات کنجدی با سیاه دونه و عسل و کنجد و شیره انگور درست کردم از این ماه داریم می خوریم،  ما خیلی سردی می خوریم اونم کم کردم.

انشاا...دامنت سبز میشه اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل الفرجهم

مرسی عزیزم انشاالله به همه خواسته هات برسی😙😙

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
2706