2737
2734
عنوان

پارسال آذر بود ..‌.

308 بازدید | 47 پست

با چه ذوق و شوقی تصمیم گرفتیم به بچه دار شدن 

فکر میکردم با اولین اقدام مامان میشم 

۶ روز عقب انداختم ماه اور با چه ذوقی رفتم آزمایش 

منفی شد... 

دنیا رو سرم کوبیده شد 

ماهای بعدی هم عقب مینداختم 

دیگه آزمایش نمی رفتم 

بی بی چک منفی هرماه و هرماه.... 

حالا آذر امسال رسیده و یکسال شده که منتظرشم 

پس کی میاد ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نیل تگت کردن تاپیک استغار؟اگه نه بگو تگت کنم

امصام و لینک اخرشن بخون

الان یه کاربرم تگ میکنم برو تو تاپیکش برات سوره مریم بخونه

@بااااااااران    

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2738

تو منی یا من تو ام دقیقا منم پلرسال اذر اقدام کردم تا حالا که بی تیجه تا حالا فقط با بیبی چک منفی روبه رو میشم پریدام ماه ها عقی می افته کامل درکت میکنم خیلی داغونم

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود

میاد انشاا...که میاد اتفاقا الان بیشتر قدرشو میدونی وقتی بیاد تا که همون اول اگه بی بی مثبت میشد.انشاا...دامنت به زودی زود سبز،میشه اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل الفرجهم

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

همه چی به مصلحت خداست 

به خدا توکل کن گلم 

بیش از حد به این موضوع فکر نکن ... عامل اصلیش فکر کردنه 

منم درست همون ماهی که فکرشو نمیکردم خدا بهم ی بچه داد

پس استرس و فکر بیخود رو هم شما و هم شوهرتون از خودتون دور کنید 

انشاءالله که زودتر نتیجه بگیری 

اتفاقا امروز تو خونه ماهم حرف بچه بود واقعا شرمنده همسرم شدم 

ولی اون نمیدونم چشه اصلا بروم نمیاره هروقت هم حرفش میزنم همش میخاد آرومم کنه دلداریم بده 

خدا به هممون کمک کنه

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
2706