2726
عنوان

اونایی که سگ و گربه تو خونه دارید یه لحظه میشه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1588 بازدید | 88 پست
دوستانی که پیشی دارید مبلها و روتختیتون داغون شده؟! (جدی این یکی از دغدغه هامه!)

مبلات اگه چرم باشه چرا خراب ميكنه

بايد براش اسكرچر بخري

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هرسگی میخوای بخر ولی تریر نخر چون اصلا تنها نمیمونن بشدت میترسن ازتنهایی خیلی پارس میکنن

چرا ؟ بايد از بچگى عادتشون داد .... ترير جزو سگ هايه كه مريض شدنش كمه و مقاومه بدنش

من خودم خیلی آدم عاطفی هستم الان با حال مریض و سرما خورده از ظهر داشتم برای گربه های تو کوچه غذا می ...

تو ایران حقوق شهروندها زیر پا گذاشته میشه دیگه چه برسه به حقوق سگ و گربه!

ولی هستن از این موسسه های غیردولتی کوچیک که کمک میکنن.

2728
دوستانی که پیشی دارید مبلها و روتختیتون داغون شده؟! (جدی این یکی از دغدغه هامه!)

عزيزم گربه من اسكرچر داره كاري به مبلا نداره 

گاهي چنگ ميزنه ولي نه اونطوري كه پاره كنه

و اينكه ناخوناشو هر ماه بايد ببري دامپزشك كوتاه كنه

مبلات اگه چرم باشه چرا خراب ميكنه بايد براش اسكرچر بخري

آخه شنیدم اسکرچر هم داشته باشه باز به مبل گیر میده! درسته؟

نه مبلهام چرم نیست. از این پارچه های شبیه مخمله. جسنش رو نمیدونم   

آخه شنیدم اسکرچر هم داشته باشه باز به مبل گیر میده! درسته؟ نه مبلهام چرم نیست. از این پارچه های شبی ...

والا مال ما که کلا با مبل ها حال میکنه  

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
آخه شنیدم اسکرچر هم داشته باشه باز به مبل گیر میده! درسته؟ نه مبلهام چرم نیست. از این پارچه های شبی ...

مبل هاي منم يكيش مخمله يكي چرم

براش ٣ تا اسكرچر گذاشتم تا ميره سمت مبلا ميبرمش تو اتاق درم ميبندم انقد اينكارو تكرار كردم از ترس زنداني شدن سمب مبل نميره

هميشه رو مخمليه ميخوابه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چه جالب. پس با تنبیه نمیزاری سمت مبل بره. 

اره حيوونا شرطي ميشن

وقتي بزاريش تو شرايط سخت بخاطر خودشونم ك شده تكرار نميكنن

2706