2726
عنوان

اونایی که سگ و گربه تو خونه دارید یه لحظه میشه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1588 بازدید | 88 پست
یه تقریب حدودی میتونی بگی؟

والا چجوری بکم 

یه خرگوش هم دارم

معمولا یه جا خرید نمیکنم

هر بار میرم یه چیزایی میخرم

شاید ماهی ۱ میلیون..حالا ممکنه کمتر هم باشه وقتایی که مریض نیستن،چکاپ ندارن،ناخن گرفتن و شستشو ندارن

ماهی ۵۰۰ حدودا

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی زیاده مخصوصا اگر حیوان مریض هم بشه گربه ما مثلا فهمیدیم ناراحتی کلیه داره..و غذای مخصوصی باید ...

منم از بچگي به گربم رويال كنين دادم

رويال  اعتياد اوره الانم فوق العاده گرون شده ولي ديگه نميتونم غذاي ديگه اي بدم بخوره 

شده ٢ روز گشنه ميمونه تا رويال بدم بهش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
امپول هاي چندگانه دارن  انگل هاري قارچ و...

چند تا هستن 

وچقد هزینه میشه 

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
خیلی نازن. توله اش رو خریدی؟ میتونم قیمتش رو هم بپرسم؟

اره من ٢ ماهش بود خريدم 

اونموقع ٤٥٠ خريدم

الان ٣.٤ سالشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

جدا از هزینه مسئولیت زیادی داره

هفته پیش من از ۱۰ صبح تا ۳ بعد از ظهر درمانگاه بودم

یعنی داغون شدم

آقا خرگوشه مریض بود عکس رادیولوژی و...واقعا از پا در اومدم

از یه طرف بحث عاطفی که نکنه مشکل جدی باشه از یه طرف خستگی

خلاصه که مسئولیت بزرگی هست

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
چند تا هستن  وچقد هزینه میشه

من ميبرمش كلينيك با واكسناش و شستشو و ارايش موهاش 

همش ميشه ٧٠٠

بعضي وقتا در شرايط خاص به ١ تومن هم ميرسه

ما گربه رو نخریدیم

این طفلی پرشین سوپر فلت.. صاحبش فهمیده بود مریض انداخته بود بیرون

فکر کن ما پیداش کردیم در حال مرگ بود

چون گربه پرشین تو خیابون دوام نمیاره

عکس پیشی هاتون رو میزارید بچه ها؟

من ميبرمش كلينيك با واكسناش و شستشو و ارايش موهاش  همش ميشه ٧٠٠ بعضي وقتا در شرايط خاص به ١ ت ...

اها چند سالشه 

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
اره من ٢ ماهش بود خريدم  اونموقع ٤٥٠ خريدم الان ٣.٤ سالشه

آخی.   

یه تاپیک دیگه هم دیدم که در مورد نی نی نوشته بودی. خیلی برام جالب شد که برخلاف همه اینایی که میگن گربه باعث نازایی و این چرت و پرتا میشه ولی گربه ات رو نگه داشتی. چون منم به محض اینکه به مادرشوهرم گفتم میخوام گربه بخرم اخم کرد گفت نازایی میاره!

ایشالا خدا یه نی نی ناز بهت بده که پیشیت همبازیش بشه.

2706