1507
1482

میشه لطفا بگید هزینه ماهیانه نگهداری سگ یا گربه توی خونه آپارتمانی چقدره؟

خوراک و بهداشت و دامپزشک و همه چی؟

من گربه دارم

هر ٣ ماه ١ ميليون ٧٠٠ خرجش ميشه اين در حالت طبيعيه

اگه مريض بشه اين مبلغ ٢ برابر ميشه يا ٣ برابر

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
من گربه دارم هر ٣ ماه ١ ميليون ٧٠٠ خرجش ميشه اين در حالت طبيعيه اگه مريض بشه اين مبلغ ٢ برابر ميشه ...

میگم چه امپولی زدی بهش 

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

من گربه دارم هر ٣ ماه ١ ميليون ٧٠٠ خرجش ميشه اين در حالت طبيعيه اگه مريض بشه اين مبلغ ٢ برابر ميشه ...

مرسی. لطفا نژادش رو هم میگی.

ضمنا من کلا از کامنتهات حس خوبی میگیرم همیشه. برام جالبه که گربه هم داری. چون من هم این حیوون رو خیلی دوست دارم.

1436
میگم چه امپولی زدی بهش 

امپول هاي چندگانه دارن 

انگل هاري قارچ و...

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

خیلی زیاده

مخصوصا اگر حیوان مریض هم بشه

گربه ما مثلا فهمیدیم ناراحتی کلیه داره..و غذای مخصوصی باید بخوره که هزینه اش زیاده

از وقتی واردات غذا ممنوع شد و دلار بالا رفت هزینه ها زیاد شد

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.

منم تریر داشتم هزینش شیش ماه یکبار تزریق آمپول که ۶۰ هزارتومن بود چندوقت یک بار قرص بود غذای مخصوص سگ فقط گرون درمیاد هرپاکت بزرگش دورو بر۱۰۰ الی ۱۵۰ تومنه که با شکلاتو این چیزاش ماهی درمیاد ۵۰۰. ۶۰۰

1485
مرسی. لطفا نژادش رو هم میگی. ضمنا من کلا از کامنتهات حس خوبی میگیرم همیشه. برام جالبه که گربه هم دا ...

نژادش هيمالين هستش

مرسي عزيزدلم لطف داري❤️

1476
یه تقریب حدودی میتونی بگی؟

والا چجوری بکم 

یه خرگوش هم دارم

معمولا یه جا خرید نمیکنم

هر بار میرم یه چیزایی میخرم

شاید ماهی ۱ میلیون..حالا ممکنه کمتر هم باشه وقتایی که مریض نیستن،چکاپ ندارن،ناخن گرفتن و شستشو ندارن

ماهی ۵۰۰ حدودا

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.
خیلی زیاده مخصوصا اگر حیوان مریض هم بشه گربه ما مثلا فهمیدیم ناراحتی کلیه داره..و غذای مخصوصی باید ...

منم از بچگي به گربم رويال كنين دادم

رويال  اعتياد اوره الانم فوق العاده گرون شده ولي ديگه نميتونم غذاي ديگه اي بدم بخوره 

شده ٢ روز گشنه ميمونه تا رويال بدم بهش

1508