1600
1541
ببخش این میگم شب عروسیم من بخاطرمادر کتک... گریه من حق انتخاب وتصمیم هیچی ندارم حتی ارایشگاه وعروس ...

خب شما بجای گریه و قصه طلاق بگیر! شما خودتون میمونید با ادمی ک روحو روانتونو داغون میکنه بعد میگید دعا کردن برام من راه نجاتی ندارم! 

عزیزم مجبور ک نیستی ادامه بدی 

عمرو جوونیتو بردار برو! 

اره دقیقا حرفت درسته مردم نمیدونن و به اسم دعا بهش رو میارن هرچی هم بگیم دعا نیست و جن و جادو هستش ن ...

خب شما میگی چیکار کنن،با کسی که دوسش داره نمیخواد به هیچ وجه از دست بدتش و از طرفی هم طرف مقابلش نمیخواد آدم بشه مشاوره هم قبول نمیکنه چیکار کنه چجوری به این زندگی وابستش کنه بزنه بکشتش؟؟؟

خدااا...همه زندگیم واسه خودت اما...با لبخند رو لب👩مادرم💓شوخی نکن!

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

خب شما میگی چیکار کنن،با کسی که دوسش داره نمیخواد به هیچ وجه از دست بدتش و از طرفی هم طرف مقابلش نمی ...

نه ولی دعا گرفتن خیلی بدترش میکنه که از کشتن هم بدتره ،اگه کسی زندگی و طرفشو دوست داشته باشه ی جورایی کوتاه میاد اما کسی که نمیخاد ادم بشه و به هیچ صراطی مستقیم نیست اولا موندن به پاش عمر تلف کردنه دوما دعا بگیری شاید ی مدت خوب شه اما بعدا جوری از چشمت در میاره که نفهمی از کجا خوردی 

1546
نه ولی دعا گرفتن خیلی بدترش میکنه که از کشتن هم بدتره ،اگه کسی زندگی و طرفشو دوست داشته باشه ی جورای ...

درسته ولی نمیشه آدم وقتی یکیو در حد مرگ میخواد هرچقدم اون بی محلی کنه بازم این نمیتونه بندازتش انگار تو موقعیتش قرار نگرفتی ایشالا که هیچوقتم قرار نگیری چون بد دردیه

خدااا...همه زندگیم واسه خودت اما...با لبخند رو لب👩مادرم💓شوخی نکن!
درسته ولی نمیشه آدم وقتی یکیو در حد مرگ میخواد هرچقدم اون بی محلی کنه بازم این نمیتونه بندازتش انگار ...

اتفاقا قرار گرفتم بد جورم قرار گرفتم می فهمم چی میگی من هیچ وقت دلم نمیخاد کسیو قضاوت کنم اما واسه خودمون باید ارزش قائل باشیم و بدون دعا گرفتن راهش نیست من بارها تو این سایت گفتم اما ادما اختیار و عقل دارن هر کی هرکار خاست انجام بده وظیفه من اگاه کردنه

ساکتی و صبوری زمانی خوبه که دیگه بعدش کار خودتو انجام بدی و غصه نخوری 

اخه همسرمم پشتم نیس ۷ماه اول بود خودش اجازه نمیداد اما الان  بادعا....

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس
خب شما بجای گریه و قصه طلاق بگیر! شما خودتون میمونید با ادمی ک روحو روانتونو داغون میکنه بعد میگید د ...

من نمیدادن بزورربتم مادرم عموهام کلا توروشون وایسادم الان نمیتونم طلاق بگیرم

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس
من نمیدادن بزورربتم مادرم عموهام کلا توروشون وایسادم الان نمیتونم طلاق بگیرم

خب پس بشین غصه بخور! 

اینم شد دلیل؟؟؟ همه ادما اشتباه میکنن! حالا شما یبار تو انتخابت اشتباه کردی ک اتفاقا اشتباهیه ک خیلی از ادما مرتکب میشن! ولی الان با موندنت هر روز اشتباهتو تکرار میکنی ک چی بشه؟ چون تو روشون وایسادی نهایت بهت میگن دیدی اولش گفتیم نکن و چارتا غر بزنن! شما از ترس سرزنش خانوادت موندی روزو شب جهنمو تحمل میکنی؟؟؟ این چه منطقیه اونوقت؟؟ 

شما و بقییه دوستانی ک میگن دعا و طلسم گرفتن برامون مشکلتون خودتون و روش زندگیتونه ولی نمیخواین اشتباهات خودتونو قبول کنید میندازید گردن دعا و طلسم! 

اگه این چیزا واقعی بود ک سنگ رو سنگ بند نمیشد! همه واسه هم دعا میگرفتن و تو جادو جنبل بودیم همه واسه هم ورد میخوندن و همدیگه رو میترکوندن!!! 

اگه به منطق رو بیارید و منطقی تصمیم بگیرید و عمل کنید حال خودتون بهتر میشه به خرافات هم میخندین و تاسف میخورید 

1432
خب پس بشین غصه بخور!  اینم شد دلیل؟؟؟ همه ادما اشتباه میکنن! حالا شما یبار تو انتخابت اشتباه ک ...

بله واقعا اینجوری من اولا مشکل داشتم به مادرم میگفتم میگف گفتیگ نرو مادرش بده گوش ندادی اما مامانم مریض زیادم بخاطراین قضیه دیگه نگفتم اضهارخوشبختی میکنم

اخه همسرمم پشتم نیس ۷ماه اول بود خودش اجازه نمیداد اما الان  بادعا....

شوهر منم پشتم نیست اما من یاد گرفتم به شوهرم نگم چون بدتر خودم اعصابم خورد میشه ما باید خودمون از پس این جور ادما بربیایم 

شوهر منم پشتم نیست اما من یاد گرفتم به شوهرم نگم چون بدتر خودم اعصابم خورد میشه ما باید خودمون از پس ...

چیزی میشه حرف بگم خوب یا بد تاهمسرم میاد میزارن کف دستش دعوا 

به همه چی ها

چیزی میشه حرف بگم خوب یا بد تاهمسرم میاد میزارن کف دستش دعوا  به همه چی ها

ببین ی مدت هر چی میذارن کف دست شوهرت تو اصلا نترس با ارامش با شوهرت حرف بزن تو مواقعی هم که میبینی ارومه ببین چی شوهرت دوست داره با استفاده از همون شوهرتو بگیر تو دستت بیشتر محبت کن 

در مورد همین دعا نویسا خیلی ب فکر بودم چجور اینا مردمو خر کردن و ازشون پول میگیرن . به یه دوستم گفتم ...

چه جالب

۷ تومنو میخوردی نوش جونت. والا 😅😅

لحظه شماری برای دو خط شدن بیبی چکم 😍
1563
ببین ی مدت هر چی میذارن کف دست شوهرت تو اصلا نترس با ارامش با شوهرت حرف بزن تو مواقعی هم که میبینی ا ...

باشه

1578