1507
1411
قبول میکنه فقط با اشتیاق و اضطرار ازش بخاه 

ازعقدم هرشب گریه میکنم خونم دعوامیندازه شبا باگریه میخوابم چه روزا وشبایی قران نخوندم بلند گریه نکردم دعانکردم حضرت زهرا صدانکردم اماهیچی 

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

به کجا داریم ما قرن بیست ویک واین حرفا

الان ازقبل بیشترم شده

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس
1475
ازعقدم هرشب گریه میکنم خونم دعوامیندازه شبا باگریه میخوابم چه روزا وشبایی قران نخوندم بلند گریه نکرد ...

عزیزم تا ی جایی انسان باید از خودش و حقش دفاع کنه هر چی میگه محل نذار تا اونجایی که میشه اگرم خیلی نیازه با ارامش از خودت دفاع کن نذار ضعیف به نظر بیای بقیشم واگذارش کن به خدا 

آره بهم گفتن همزاددارم،برای اونم نوشته که ازبین بره ،شماازکجامیدونیدکه همزاددارید؟

به منم دعانویس گفت روز ۲۱ عروسیم که چهلمم درنیومده بوده دعا آوردن تو فامیل ما فقط عمه ام این دعا رو داره مطمئنم اون آورده  بعد بابام رفته بود از انزلی که اجاقش اونجاس برام دعا بگیره گفته بود دخترت ۲تا بچه سقط کرده احتمالا خیلی کوچیک بوده که خودم متوجه نشدم....باید از ارمنی بگیری این دعا رو 

خدااا...همه زندگیم واسه خودت اما...با لبخند رو لب👩مادرم💓شوخی نکن!
فدات عزیزم مام یکی داریم حدود ۲ ساله واسه پسرم گرفتیم الان بزرگ شده ولی اینا خیلی خیلی نازن اگه ب ...

رو چشمم.اصلا قابل ندارن.باید ماده باشه و جفت شه تا تخم بزاره

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
1334
قبول میکنه فقط با اشتیاق و اضطرار ازش بخاه 

ببخش این میگم شب عروسیم من بخاطرمادر کتک... گریه

من حق انتخاب وتصمیم هیچی ندارم

حتی ارایشگاه وعروسی لباسا حتی جورابم ندارم

منی که مثل شاهزاده بزرگ شدم خونه پدرم الان برده شدم

طلسم محبت فقط مریضی روحی و جسمی میاره واقعا غصه م میگیره چطور مردم طرف این چیزا میرن. بع مرور بر عکس ...

اره دقیقا حرفت درسته مردم نمیدونن و به اسم دعا بهش رو میارن هرچی هم بگیم دعا نیست و جن و جادو هستش نمیخان قبول کنن اینا باید این راهو برن تا بعدا ببینن که بد از بدترشون شد 

1476
عزیزم تا ی جایی انسان باید از خودش و حقش دفاع کنه هر چی میگه محل نذار تا اونجایی که میشه اگرم خیلی ن ...

من کلا ادم ساکتیم.

ببخش این میگم شب عروسیم من بخاطرمادر کتک... گریه من حق انتخاب وتصمیم هیچی ندارم حتی ارایشگاه وعروس ...

عزیزم جلوش وایسا نذار خوردت کنه هرچی بیشتر ضعیف باشی بیشتر اذیتت میکنه تو الان ی خانم بالغی پس فردا مادر میشی باید مقتدرانه رفتار کنی میدونم ادمای زورگو چه قدر بدن اما نباید زور بکشی

1508